Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Očekivao sam da progovori još neko. Govedo je svojim ponašenjem provociralo ne samo Danijelu nego i ostale žrtve za koje sam bio ubeđen da nažalost postoje.

  • +1 3
Link to comment

Dok se ne oporavi, šta kažu tast i tašta? Je li sve super, izmiruje li mesečne apanaže i izvodi li na nedeljni ručak, da ne moraju da uključuju šporet... ponekad?

Link to comment
47 minutes ago, cedo said:

Ovo cutanje, nakon onako jebackog nastupa na poligrafu, je imho priznanje krivice, barem sto se tice Merime Isakovic. Zivo me interesuje sta o tome misli nase tuzilastvo.

Ustvari, ne znam ni da li su se ocitovali u vezi Danijele i posle cmokica. Ne znam da li je seksulni napad na Merimu Njegomir zastareo sam po sebi, i da li moze barem da posluzi Danijelinom slucaju. Mozda je ruzno reci, posto to znaci da postoje i druge, ali jako bih voleo da se pojavi jos zena (a ne sumnjam da postoje) , ako je to uslov da djubre zavrsi iza resetaka.

 

kakva crna Njegomir, Merima Isakovic.

 

  • Haha 5
Link to comment
8 minutes ago, pt 2.0 said:

Kako li je tek poligrafu..

 

i zašto ovaj čovek ima PR tim?!

 

ALi to je poslednja priča... U komentarima na fb na primer ljudi ga masovno brane, i kao sad ste se našle da pljujete čoveka... Ali.. Ko je on da bi njega neko pljuvao i degradirao? Kome je sad bitna kampanja da se Lečić blati i kompromituje? Komedija jbt. 

Link to comment
11 minutes ago, 3opge said:

 

kakva crna Njegomir, Merima Isakovic.

 

da ... hvala

 

edit: meni imena slabo idu ... i onog generala onomad zgresih

Edited by cedo
Link to comment
 
ALi to je poslednja priča... U komentarima na fb na primer ljudi ga masovno brane, i kao sad ste se našle da pljujete čoveka... Ali.. Ko je on da bi njega neko pljuvao i degradirao? Kome je sad bitna kampanja da se Lečić blati i kompromituje? Komedija jbt. 
Lutovac!

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

 

ALi to je poslednja priča... U komentarima na fb na primer ljudi ga masovno brane, i kao sad ste se našle da pljujete čoveka... Ali.. Ko je on da bi njega neko pljuvao i degradirao? Kome je sad bitna kampanja da se Lečić blati i kompromituje? Komedija jbt. 

 

"Misle" da su one izvučene kao režimska žvaka za narod jer ulje ide na 200 kinti, Cvijan je isplivao itd. Što baš sada?

Kao da ovde postoji trenutak kada nema drugih afera.

Edited by msv
Link to comment
4 minutes ago, msv said:

 

"Misle" da su one izvučene kao režimska žvaka za narod jer ulje ide na 200 kinti, Cvijan je isplivao itd. Što baš sada?

Kao da ovde postoji trenutak kada nema drugih afera.

 

Znači "što bash sada" je metastaziralo i medj opozicijom. Divota :isuse:

Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...