Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Pa to bi sve bilo vise nego vrhunski u idealnom slucaju, ali sad kad ocito ima problem sa laktom tim bolje da makar za Vimb bude spreman i siguran je je tu apsolutni favorit

 

Mada sad je i Nadal misterija da li ce igrati uopste jer vidim da je i madrid otkazao, nesto ne verujem da ce da ide na rg direktno koliko god da mu je to druga kuca i ono favorit je i da dodje bez obe noge fzn

Link to comment

Nadal i Đoković su bre matorci. U neko drugo vreme igrali bi na turniru veterana. No, kako se sve menja, tako se produžava i vek do kada sportisti igraju na vrhunskom nivou. IMHO, obojica su na zalasku karijera. Novak je tokom cele karijere bio pošteđen velikih povreda, najverovatnije zahvaljujuči vanzemaljskim treninzima, posvećenosti i asketizmu. S druge strane Rafa je posle sezone šljake mogao da zaboravi na tenis, i tako več 10 godina.

Ne znam šta je Novak uradio da onako bude spreman u Australiji, ali upalilo je. To očigledno ne može da ponovi sa šljakom. Evidentno je da se jedva kreće, da sve što traje duže od sat i 20 minuta ga ubi.  Sevis uopšte ne funkcioniše, pa jbg, bez toga nema šta da traži u meču na tri seta sa ovim momcima koji će imati po 15-20 mečeva na šljaci u nogama.

Ako oporavi lakat, Vimbldom je pravo mesto, po travi se kreće kao niko, pobeđivao je toliko puta koliko svi ostali zajedno nemaju slemova.

Da uzme Vimbldon i da se nada čudu u Americi i puna kapa.

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Bravo za Ducija :thumbup:

Dakle sutra imamo finala:

Banja Luka

Rubljov - Lajovic

Barselona

Alkaraz - Cicipas

Minhen

Rune - Van de Zundsulp (valjda sam dobro napisala) 

Kod dama Studgart

Sabalenka - Iga (predala joj Jabur) 

Bas mi zao Tunizanke, pocetkom godine je operisala koleno i taman se oporavila, a sad problem sa listom... 

 

 

Edited by Serena
Link to comment

Lajovic Djokovica i Rubljeva moze da dobije samo na ovakvim turnirima, inace bi bilo lagano peglanje s 30% snage. 

 

A ova Poljakinja Iga je klasican Marej, dobija na foru sto ubije protivnike psihicki jer vraca mnoge nemoguce lopte, kao npr. u osmom gemu prvog seta na 4:3 za nju i 30 obe, toliko je ubila Sabalenku u pojam da je ova promasila lagan smec za brejk loptu umesto gem lopte i kasnije uzela brejk. Ima samo srecu sto zenski tenis nema svoje Djokovica, Nadala i Federera koji su uglavnom imali strpljenja sa takvima. 

Link to comment

Jedna lepa vest stiže nam iz Nemačke,juče je preminuo bolesnik koji je pokušao da ubije Moniku Seleš te 1993 u Hamburgu 

U 68. godini u bolnici 

Link to comment

Strasan tenis Lajovica danas, ne bi se postideli ni znatno bolji od njega. Mislio sam da ce zbog teskog zreba danas da statira u finalu.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Arthur Kirkland said:

Strasan tenis Lajovica danas, ne bi se postideli ni znatno bolji od njega. Mislio sam da ce zbog teskog zreba danas da statira u finalu.

 

Ja sam misila da ce da čoukuje kad je Dzeger izjednacio, ali prijatno je iznenadio

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Midgeta said:

 

Ja sam misila da ce da čoukuje kad je Dzeger izjednacio, ali prijatno je iznenadio

Kud smo sta rekli,evo brejka :D sa Ducijem se nikad ne zna do poslednjeg poena

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...