Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

3 hours ago, Serena said:

Jeste li videli nominacije za "prestiznu" nagradu Stefan Edberg 

 

Pa kako da bude Nole, kada je bio u apsu. Ali Maksim Kresi, lik koji bi verovatno tukao svakog protivnika, je tu.

Link to comment
On 20.11.2022. at 20:54, Zli Gli said:

Odgledao kraj slucajno na SK1 hrvatskoj varijanti jer sam naleteo na taj strim, krv ti jebem kako je smoren bio njihov komentator tih zadnjih 10ak minuta, jezivo:lolol: Rud je vise zasluzio prvi set, pa ovo na kraju za mec loptu kao odlican poen, poen meca sigurno ali ne i turnira, bilo je dosta lepsih, itd itd... Kralj, kao da su mu pobili blizu rodbinu je zvucao. 

 

na sportklub.hr Novakove meceve rade dvojica reportera, Goran Stojanovic i Vedran Ljubej.

prvi (tj.taj na kog si nabasao) im je glavni komentator na tenisu i tu je za skoro svako finale. fedfan. cesto kuka za iscezlom servis-volej igrom i sl. ne voli Djokovica ali je vremenom naucio da se kontrolise, prikrije animozitet i verovatno prihvati tenisku realnost, tako da je sad koliko toliko podnosljiv za slusanje, meni makar.

drugi kolega je oduvek gotivio NDj i drzao ga za najboljeg od big 3, i sto je bitnije odlicno poznaje igru. tako da uvek radje biram sk.hr umesto podatka za sujeverne

Link to comment

Nije los i iritantan taj sto je radio prenos, vise mi je bilo smesno kako je zakukao. Osim toga skroz korektan komentator, skontao sam po glasu da sam ga vise puta slusao ali na sa Djokovicem u igri. 

Link to comment
On 28.11.2022. at 8:22, Milošica said:

A i ovi ruski tenisera su mnogo nervozni u toku meca, nije ni cudo sto ih nisu ubacili.

 

Lista je "sitnica" koja govori mnogo.

 

Dje je Siner, polurus Cici i onaj drugi sto nije Rud?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...