Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Dobro je sinoć igrao Novak, sem 2 momenta dekoncentracije, ali vidi se da je na pola koraka do top forme i da želi da igra. Pošteno je išetao po terenu Felixa, a dečko je i  mlad i brz i ima dobre udarce. 

Ovo je prvi pud da vidim rimsku publiku da je protiv Novaka, a to je valjda jedino mesto gde su ljudi navijali za njega u većem broju, sem Beograda.  U Madridu je bio srdačnije dočekan na svakom meču nego sada u Rimu.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Dobro je sinoć igrao Novak, sem 2 momenta dekoncentracije, ali vidi se da je na pola koraka do top forme i da želi da igra. Pošteno je išetao po terenu Felixa, a dečko je i  mlad i brz i ima dobre udarce. 

Ovo je prvi pud da vidim rimsku publiku da je protiv Novaka, a to je valjda jedino mesto gde su ljudi navijali za njega u većem broju, sem Beograda.  U Madridu je bio srdačnije dočekan na svakom meču nego sada u Rimu.


kako se bliži kraju turniru, tako je više snobova na tribinama, karte su skuplje… pravi fanovi se vide napolju kad je trening

Link to comment
Just now, Ros said:


kako se bliži kraju turniru, tako je više snobova na tribinama, karte su skuplje… pravi fanovi se vide napolju kad je trening

Dok je u Madridu bilo suprotno, ajde ne izmisljaj :D

Link to comment
6 minutes ago, Lancia said:

Dok je u Madridu bilo suprotno, ajde ne izmisljaj :D


Sta je bilo u Madridu posebno? Gledao sam samo protiv Alcaraza

Link to comment
20 minutes ago, Ros said:


Sta je bilo u Madridu posebno? Gledao sam samo protiv Alcaraza

Nista posebno, samo pristojno navijanje. 

Link to comment
Nista posebno, samo pristojno navijanje. 
Bilo je i sinoć pristojno navijanje, nisam ništa drugo video... ili? Jeste malo mlaka bila publika na (neke) poene Novaka ali to nije ništa čudno ni novo. To što kaže Ros je isto tačno, sinoć su karte bile paprene, možda i 3-put skuplje od 2019 kad sam zadnji put bio.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, mlatko said:

Bilo je i sinoć pristojno navijanje, nisam ništa drugo video... ili? Jeste malo mlaka bila publika na (neke) poene Novaka ali to nije ništa čudno ni novo. To što kaže Ros je isto tačno, sinoć su karte bile paprene, možda i 3-put skuplje od 2019 kad sam zadnji put bio.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Toliko je bilo pristojno, da je Novak ponovio cuvenu facu sa US Opena. Razumeo bih da je neki rivalitet bio na terenu ili domaci teniser- Al ajde svejedno, svakom svoje.

Link to comment
30 minutes ago, Ros said:

možda je novak više očekivao od publike. i on se razmazio

Moze biti da mu je ostalo od Bgd-a, brzo su ga vratili u realnost :D

Link to comment

ruku na srce, ja nisam video ponašanje publike tako strasnim. možda zato sto sam neki ruski stream gledao gde je komentator piskio firnajz na novaka

Link to comment
2 minutes ago, Ros said:

ruku na srce, ja nisam video ponašanje publike tako strasnim. možda zato sto sam neki ruski stream gledao gde je komentator piskio firnajz na novaka

A i Renne umesto da ti servira neki svapski stream, nasao bas ruski. Provokator :fantom:

Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

A i Renne umesto da ti servira neki svapski stream, nasao bas ruski. Provokator :fantom:


sam sam ga nasao. nisam imao strpljenja da čekam dok renne ne napravi pitije ili slične perverzije

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...