Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

999. pobeda u karijeri!

 

BH paralela se, nakon prvog seta, konačno pojavila u finišu drugog. Osim par žutih minuta, jako dobar Novak. Lepo ga je gledati kada diktira igru. Na kraju, bez srca za publiku.

Odličan tenis obojice.

  • +1 2
Link to comment
Verovatno zbog vakcine, uvek su ga voleli u Rimu 
Mlaki su jer su mlitavi ko žabe, krivo im što ih Rođa ne voli a Rafa ostavio. Da sutra čeka španac navijali bi za Noleta... Sad su hteli samo 3 set (i poraz No1) jer su luzeri.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

Odbranjeno prvo mesto do RG

Mora da osvoji RG da bi bio prvi i u junu

Znaci jos min 3 sedmice prvi, ukupno 372.

Link to comment
8 minutes ago, mlatko said:

Mlaki su jer su mlitavi ko žabe, krivo im što ih Rođa ne voli a Rafa ostavio. Da sutra čeka španac navijali bi za Noleta... Sad su hteli samo 3 set (i poraz No1) jer su luzeri.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Ne razumem se u mentalitet, ali je uvek lepo docekan u Rimu. Federer se bas i nije pokazao u Rimu, mozda ga krivo tumace 

Link to comment

Realno sam očekivao gore stvari ali od 1. maja je sve ukinuto i ljudi su se opustili. Bar što se virusa tiče...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Lancia said:

Jos meni bilo krivo sto nisu otisli na SP u fudbalu, more duvajte ga, zabe krastace.

 

Bio je bukvalno bog u rimu do pre 3 godine, al sad ga mrze. Slavic issue jbg :cry:

  • +1 1
Link to comment

Ima i u Srbiji ljudi koji su ga otkacili zbog one price oko pcr testa u decembru (da l se svrckao zarazen ili smuvao test). 

Vreme prolazi, sve se zaboravlja, ajd veceras da upise tu jubilarnu pobedu :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...