Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

33 minutes ago, InvisibleLight said:

jbt kad ce prestati te sale' dobio sam kineza, postale mi kose oci, dobio rusku, pijem votku i sl'

ok, valjda cu i ja kad dobijem neku vakcinu od upliva srece u mozak  da taj dan akutno poglupim i krenem tako da se salim, 100 posto sam sigurna :D 

 

a sta je za fora za fajzera? 

laki skocko?

 

Link to comment
1 minute ago, Jozef K. said:

i Xanax

ovo nisam znala, rokam ga ponekad bas kad zagusti, al galenikinu verziju

 

sve u svemu nije to taj korpus saljenja da si poprimio karakteristike naroda koji pravi vakcinu 

 

Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

Ako se prijavimo dva, tri puta menjajući preference i komorbiditete, da li nas tempiraju po datumu prve prijave ili idemo "na kraj reda"? 

mislim da nema veze, mi smo kevi dodali kineza u nedelju, i bila je pozvana posle dva dana na vakcinaciju

  • Hvala 1
Link to comment
Ako se prijavimo dva, tri puta menjajući preference i komorbiditete, da li nas tempiraju po datumu prve prijave ili idemo "na kraj reda"? 
Mislim da ne.

.... Shiit has hit the fan!

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, InvisibleLight said:

jbt kad ce prestati te sale' dobio sam kineza, postale mi kose oci, dobio rusku, pijem votku i sl'

ok, valjda cu i ja kad dobijem neku vakcinu od upliva srece u mozak  da taj dan akutno poglupim i krenem tako da se salim, 100 posto sam sigurna :D 

ja trljam ruke od radosti i mislim se u sebi - to im je za sve one godine i ljude što kad čuju čime se bavim bukvalno bez izuzetka kažu: aaaa, ti si ona što svetliš u mraku :fantom:

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...