Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

22 hours ago, Joe D said:

Za sada im tenk ne izgleda sjajno, imaju 6-3 na gostovanjima, a to sve sa potpuno uzasnim napadom. Nije ocekivano da odrze tempo, ali definitivno su ahead of schedule kao tim.

 

Izmedju ostalog i zato sto dve trecine lige iz raznih razloga ne lici ni na sta. Dovoljno je igrati snazno, na maskimumu i pametno da u vecini utakmica budes konkurentan.

Link to comment

Oni su i prosle sezone igrali dosta bolje od "nominalne vrednosti svojih igraca"

Retko ko ih je video u PO pre pocetka sezone

Bice oni odoicno za 2-3 sezone

Ocekivano odlican posao prave

Link to comment
23 hours ago, Joe D said:

Lebronov tretman? Da su Lebronu svirali sve faulove koje su mogli kroz karijru, ne bi silazio sa linije.

 

da u pravu si, mislio sam na tretman u odbrani, ne znam kolko puta mu nisu svirali faul pri tim satro bananama po rucnom zglobu, kao doncic sto je milsapu

Link to comment

Dzamal prosao samo sa kaznom od 25k $ za onaj udarac u prepone...nije suspendovan nijednu tekmu...in other news:

Heat injury report for tonight: Jimmy Butler, Mo Harkless, Meyers Leonard, Chris Silva are out. Avery Bradley, Goran Dragic, Tyler Herro and Gabe Vincent are questionable.

Link to comment
3 minutes ago, Joe D said:

sta ce ti fali da gledas malo prave mvp-jeve kako loptaju za promenu?

 

danas sam u stvari skontao najporazniju statistiku za embida u h2h sa jokarom i nisu asistencije. ima manje od 2 oreb po tekmi.. 

Link to comment
34 minutes ago, theanswer said:

 

danas sam u stvari skontao najporazniju statistiku za embida u h2h sa jokarom i nisu asistencije. ima manje od 2 oreb po tekmi.. 

koliki je uopste uzorak ako se uzme da je Embidara malo malo pa povredjen...eto, za njih bas nemam u glavi kakav su matchup i ko je koga izdominirao...npr. za Kapelu ranije sam znao da se Jokara ne naigra protiv njega, kao i da je Dvajt vazda bio nalozen i agresivan kada igra protiv Nikole

Link to comment

Nije bitan mečap, Jokić ima 9 asist po meču, uz ostale brojke maltene iste, nema teoretske šanse da može da se kaže da Embid ima bolju sezonu. Podseća me na priču oko Dončića i koji pik treba da bude na draftu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...