Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja sam do proslog playoffa bio jedan od onih kojima je embiid bio bolji od jokica, pre svega zbog top3 odbrane u ligi.

nakon svega, mozda i nije fer bas zbog tog playoffa napraviti razliku jer je philadelphia igrala bez drugog all-nba igraca a denver uz mnogo srece i samoubistva drugih prosla kako je prosla, ali ipak, mislim da je jokic bolji i to pre svega zbog uticaja na ostale saigrace.

na kraju, moracemo videti od embiida ovu dominaciju i u playoffu, od jokica vec jesmo.

  • +1 1
Link to comment

To je ona što su izgubili trojkom AD? Jeste to odigrao odlično i šteta je što su izgubili. Verujem da bi bila mnogo neizvesnija serija. Opet ne menja da je generalno gubio bitku u duelu sa LAL. Opet ni još dominantniji fizički Adebajo nije mogao da se fizički nosi. Embid ima sa druge strane mnogo snage, ali i sijaset skilova u napadu.

Link to comment
20 minutes ago, Jozef K. said:

To je ona što su izgubili trojkom AD? Jeste to odigrao odlično i šteta je što su izgubili. Verujem da bi bila mnogo neizvesnija serija. Opet ne menja da je generalno gubio bitku u duelu sa LAL. Opet ni još dominantniji fizički Adebajo nije mogao da se fizički nosi. Embid ima sa druge strane mnogo snage, ali i sijaset skilova u napadu.

 

Rekao si da misliš da Jokić ne može ovo što je Embid uradio sinoć.

 

30p, 9as, 6sk. Embid sinoć 28p, 6sk, 4as, slični procenti šuta. Ovde je Dejvis pogodio za pobedu, sinoć je Heris. Uz dodatak da je ovo bila plejof utakmica, a da su Lejkersi sada u sred turneje po istoku u prvoj trećini sezone i da AD trenutno nije ni bleda senka onoga što je bio u bubbleu recimo. 

 

Ne mislim ja da je velika razlika i do ove sezone se mogao legitimno izneti argument za Embida vs Jokića. Ali ako pričamo o ovoj sezoni, o toj trci za mvp-a i poredimo njih dvojicu. Mislim da je stvar jasna. 

 

Generalno je Jokić transcedentan igrač, a Embid uz sav svoj kvalitet nije. 

Edited by theanswer
  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, 189- said:

ja sam do proslog playoffa bio jedan od onih kojima je embiid bio bolji od jokica, pre svega zbog top3 odbrane u ligi.

nakon svega, mozda i nije fer bas zbog tog playoffa napraviti razliku jer je philadelphia igrala bez drugog all-nba igraca a denver uz mnogo srece i samoubistva drugih prosla kako je prosla, ali ipak, mislim da je jokic bolji i to pre svega zbog uticaja na ostale saigrace.

na kraju, moracemo videti od embiida ovu dominaciju i u playoffu, od jokica vec jesmo.

 

Jokićeva forma ne da nije decline-ovala u PO već je bio sve bolji i bolji. Redak, redak kvalitet.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Joe D said:

naravno da je stvar jasna. po gore ustanovljenom kriterijumu, luka doncic nezadrzivo grabi ka mvp-ju u poslednje vreme. 

 

A pa ne. Ovo je verovatno način komunikacije kome treba da težimo? Ajde sad budi odrastao dečko i kaži koji je to kriterijum? Kada sam ja pošto očigledno na mene misliš rekao da nije bitno da li je ekipa uspešna ili nije ako na to misliš? Denver je sad koliko iza Filadelfije a koliko je Dalas? Pritom bežimo od toga da je Istok opet slabija konferencija. 

Link to comment

ne znam, ali deluje mi da jokic obara brojke kad je ekipa pocela da pobedjuje, a i na sveznajucim tpa grafikonima ga pristizu igraci. skoro kao da nije isto pobedjivati i gubiti.

Link to comment
21 minutes ago, Mil@n said:

 

Jokićeva forma ne da nije decline-ovala u PO već je bio sve bolji i bolji. Redak, redak kvalitet.

 

:unsure:

 

nisam ni napisao da je declinovao.

 

Link to comment
7 hours ago, Joe D said:

ne znam, ali deluje mi da jokic obara brojke kad je ekipa pocela da pobedjuje, a i na sveznajucim tpa grafikonima ga pristizu igraci. skoro kao da nije isto pobedjivati i gubiti.

 

Naravno, uvek to radi. Čim ostali krenu da ubacuju, on se prebacuje u mod dodavanja i razigravanja.

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

 

Naravno, uvek to radi. Čim ostali krenu da ubacuju, on se prebacuje u mod dodavanja i razigravanja.

a upravo je asistencije najvise smanjio.

Link to comment

Počelo glasanje za All Star. U prvom glasanju na nba.com vrlo subjektivno glasao za Luku, Kampaca, Bobija, Pokuševskog i Jokića na Zapadu, i Dragića, Bogdana, Avdiju i Vučevića na Istoku (petog sam stavio Markanena, ali to ću menjati u narednim glasanjima).

 

image.thumb.png.e31eaa81c5378f8b60f1634804f1d119.png

Edited by Ayatollah
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...