Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

56 minutes ago, Далибор said:

Ja koliko sam video na pitanje kada ce da odmori Mereja, našalio se i rekao da neće da igra i da će da odmara sutra ( Dalas je za 2 dana od konferencije). možda sam pogrešno skapirao al mislim da za sada Marej nije isključen

Moze biti da si u pravu...ali stvarno je bolje da ga odmori jednu, dve tekme nego da ga izgubi na duzi period

Link to comment

Noćas je bio ponovo u starom modu oko sudija, flertovao je sa tehničkom ali jesu ga isklepali pošteno.. 

 

A da, zaboravio sam još jedan visok iq potez. Marejev faul na 45 sekundi do kraja na 45 metara od koša dok vode 1 a iskoristili su bonus. Možda 30 sekundi posle istog takvog faula koji je Ejton napravio. 

 

Btw, gledao sam sa finiks komentatorima, utakmica na 2 produžetka a njih dvojica sa energijom ranjenog puža. Nikad više. 

Edited by theanswer
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Ne bih bas Dalasu predao utakmicu, ako ce to vec da rade onda bolje nek odmori obojicu u San Antoniu poslednje veceri na putu. 

Dalas je desetkovan covidom, pa su cini se protiv Hjustona vise koristili rezerviste...Koli Stajn igrao ispod 20min, Luka nesto ispod 30, a Porzingis odmarao zbog kolena...moguce je i da oni razmisljaju da pokusaju da dobiju Denver kao direktnog konkurenta...Kleber i Povel verovatno out

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
2 hours ago, Далибор said:

Ja koliko sam video na pitanje kada ce da odmori Mereja, našalio se i rekao da neće da igra i da će da odmara sutra ( Dalas je za 2 dana od konferencije). možda sam pogrešno skapirao al mislim da za sada Marej nije isključen

 

 

 

Dobro si razumeo

Link to comment
8 hours ago, Djuro said:

 

DakleM stvarno je statistika "bikini": ovaj uvalio 29 poena sa 22 skoka (i, zaštotonereći, pobedio), a neko ga, kao, zaključ'o.

 

In other news: drago mi je zbog Kampaca i Hartensajna, masivan doprinos daju igri Denvera. Jos se prilagodjavaju ali kad bude trebalo bice pravi.

Lako je pored nemocnog Kamenka iz dva  produzetka:) Ayton ga poseduje u duelima.

Link to comment
12 hours ago, napadaj said:

Ejton se uvek naloži protiv njega

Pa kada je bizon i hoce da zida protiv Aytona a ne moze da ga pomeri, umesto da  je kombinovao , malo sut sa poludistance , sut za tri poena, prodori itd. Sve bi  on to  mogao i olaksao bi sebi u  medjusobnim duelima ali je tvrdoglav, samo je nadigrao Aytona u prvoj medjusobnoj utakmici koju su odigrali , u Aytonovoj ruki sezoni, sve ostale duele je dobio Ayton, jeste Denver uglavnom pobedjivao ali je Ayton igrao bolje.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Šteta što Mićko8 ne igra u NBA da nam pokaže svima kako se to radi i kombinuje

 

Šteta i što je Kamenko ušao, mora da postoji neki razlog za to, ko može pomoći što ga nije u produžetku? Jel se dominantni Ejton povredio ili? 

 

Jebemumater da mu jebemater voleo bih da upoznam ovakve likove u RL čisto da ih vidim ništa više

Edited by theanswer
  • Haha 2
Link to comment

Glupo pitanje, ali jel mogao Denver eventualno da potpiše Kraudera ovog leta? 30mil/3y ugovor deluje kao skroz uspešan potpis Finiksa, ipak je lik igrao finale prošle godine.

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...