Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

9 hours ago, theanswer said:

Ne znam odakle je Oklahoma izvukla ovog lika koji ih trenira ali mu treba orden dati kako igraju sa ovim rosterom

 

Nije prvi ruki trener koji je oducio Stotsa od kosarke ove sezone. Matori radi na autopilotu i verovatno je u pet najlosijih trenera lige. Imao je nedelju dana prakticno mini kampa da malo zategne odbranu, da mu tim, iako ocigledno jezivo defanzivno limitiran, makar ne bude najgluplji i najlenji u ligi. On baci to vreme na impementaciju neke budjave zone i za poslednja tri poluvremena primi skoro 200 poena od verovatno dva najalosija napada lige.

 

3 hours ago, zorglub said:

@theanswerJeste, baš lep posao radi. Do ovih "odlaganja" i Memfis je super izgledao. Extra je kad trener ne forsira najbolje i za svakog nađe minute.

 

To se zove tankovanje. Doduse, OKC tankuje na pravi nacin.

Link to comment

Za sada im tenk ne izgleda sjajno, imaju 6-3 na gostovanjima, a to sve sa potpuno uzasnim napadom. Nije ocekivano da odrze tempo, ali definitivno su ahead of schedule kao tim.

Link to comment
4 hours ago, Time Crisis said:

Da Jokicu sude kao što sude Luki imao bi 40+ poena za veče opušteno... ovo nije bio faul/lopta za Mavse

 

giphy.gif

da jbt, nisam ga odavno gledao uzivo, ali luka je imao lebronov tretman u prvoj cetvrtini, posle sam zaspao. 4 od 8 bacanja je dobio nizasta, a na drugoj strani ocigledan mu faul na kucanju milsapa nije sviran...bas iritantno

Link to comment

U pravu je za tretman koji dobija Luka...ne znam ko je od aktivnih igraca imao takvo favorizovanje glede odlaska na liniju za slobodna...Harden iritira svakako, ne znam ko jos...Lilard takodje zna da dobije slobodna za one kao suteve kada trazi kontakt pri izlasku iz bloka...

Link to comment
10 hours ago, napadaj said:

Al' koliko Jokića boli kurac za MPV nagradu... Čim još neko povuče, on gleda da razigrava, uopšte ga ne zanimaju sopstvene brojke.

Zato sto je sisa, a i ekipa tj. klupa je bolje izgledala na terenu bez  njega   na  prolse tri  utakmice  , i protiv Finiksa i protiv Dalasa umalo da izgube zbog njega, cim je usao u igru raspala se  igra u cetvrtoj cetvrtini, njegove izgubljene lopte , promasaji itd ,  u pretprosloj ga vadio Murry a  na prosloj utakmici  Porter.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Micko8 said:

Zato sto je sisa, a i ekipa tj. klupa je bolje izgledala na terenu bez  njega   na  prolse tri  utakmice  , i protiv Finiksa i protiv Dalasa umalo da izgube zbog njega, cim je usao u igru raspala se  igra u cetvrtoj cetvrtini, njegove izgubljene lopte , promasaji itd ,  u pretprosloj ga vadio Murry a  na prosloj utakmici  Porter.

 

Nisi Filipenko, ipak si Goranz :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...