Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

20 minutes ago, fancy claps said:

mozda su nekom sansi simpaticni (meni nisu) ali njihov put do finala preko leseva entonija dejvisa, dzamala marija i kavaija lenarda ne da ima asterisk sto se kaze nego je na granici regularnosti. misim da nije sportski navijati za njih.

 

ali ljudi navijaju i za jokica, svakom svoje.

 

Da je Finiks upao u PO na guzove sa nekog sedmog mesta pa da su mu povrede ocistile put pa jos i da kazes. Ljudi su bili drugi najbolji tim regularnog dela liga, cele godine cepaju jako, a uostalom sad je i njima Kris Pol les pa cemo videti. S tim sto ja mislim da oni mogu i bez Kris Pola, pokazali su to u bablu.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Mislim da Milvoki večeras dobija, neće se ponoviti partija KD od pre neko veče, Brada je rovit, Irving ne igra a neće se ni Milvoki ponovo samoubiti. Mrka kapa i za Altlantu, biće plitak potok sedma. Sa istoka u finale ide Milvoki, bolje su složen tim od File. U velikom finalu dobija Finiks, imaće prednost domaćeg terena protiv bilo koga sa istoka, makar zbog toga.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
51 minutes ago, goofs said:

 

Da je Finiks upao u PO na guzove sa nekog sedmog mesta pa da su mu povrede ocistile put pa jos i da kazes. Ljudi su bili drugi najbolji tim regularnog dela liga, cele godine cepaju jako, a uostalom sad je i njima Kris Pol les pa cemo videti. S tim sto ja mislim da oni mogu i bez Kris Pola, pokazali su to u bablu.

 

Fali tu Ricky Rubio. Jevon Carter ce da ima PO minute, nece to na dobro da izadje.

 

Mislim da ce ih Klipersi jednom brejknuti u prve dve tekme i imaju momentum, a Sansi vracaju brejk kada Paul izadje iz protokola. Da je zdrav Paul, resili bi to u 5. Ovako ce da potraje serija duze. Ne bi me iznenadilo da Klipersi pruze jaci otpor nego sto mnogi ocekuju.

Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

Ja za Milvoki, Janis mi je simpatičan lik.

Ima smisla, da covek skine mrak™ da ga vishe ne prozivaju ovi sto nikad nista nisu osvojili ili nikad nista nisu ni igrali... 

Link to comment
mozda su nekom sansi simpaticni (meni nisu) ali njihov put do finala preko leseva entonija dejvisa, dzamala marija i kavaija lenarda ne da ima asterisk sto se kaze nego je na granici regularnosti. misim da nije sportski navijati za njih.
 
ali ljudi navijaju i za jokica, svakom svoje.

Zavoravlja se da je CP3 u G1 doživeo povredu ramena pa naredne 2 utakmice na terenu nije bio nikakav faktor sve do G4, donosio više štete nego koristi. Drugo Sunsi nisu load-managmentovali nijednog igrača ove sezone, od prve do 72. utakmice pun gas, nisu tankovali protiv Hjustona i OKC da bi izbegli Lejkerse u jednoj od prve 2 runde... No dobro, svako posmatra iz svog ugla.
  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, napadaj said:

Ja za Milvoki, Janis mi je simpatičan lik.

ja nekako konstantno zaboravjam da oni postoje. toliko su mi zanimljivi kao ekipa. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

znaci, od 4* ekipe samo za tri ne bi mogao da navijas

 

*racunam da su hoxi ispali sinoc

znaci da...samo tri

Link to comment
3 hours ago, ducca said:


Zavoravlja se da je CP3 u G1 doživeo povredu ramena pa naredne 2 utakmice na terenu nije bio nikakav faktor sve do G4, donosio više štete nego koristi. Drugo Sunsi nisu load-managmentovali nijednog igrača ove sezone, od prve do 72. utakmice pun gas, nisu tankovali protiv Hjustona i OKC da bi izbegli Lejkerse u jednoj od prve 2 runde... No dobro, svako posmatra iz svog ugla.

 

dobro, fancy claps posmatra iz ugla navijaca lakersa, ne treba mu zameriti sto je salty.

Link to comment
ja nekako konstantno zaboravjam da oni postoje. toliko su mi zanimljivi kao ekipa. 
Nisu zanimljivi, ali nisu ni odvratni kao skoro svi preostali
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...