Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jeste fila favorit, ali su daleko od nepobedivih, uostalom u ovoj seriji atlanta je vec dobila 2od3 u gostima

mnogo znaci da li ce igrati bogdan, malo se cini mi se i zaboravlja da atlanti vec nedostaju redish i hunter, koliko god bili duboki, a jesu, bez tri igraca najuze rotacije, koji pokrivaju slicne pozicije bice jebeno tesko

Link to comment
1 hour ago, Fins fleet said:

Ma de. Ako se vrate svi dogodine dobro je.

 

Da ne pricamo da ce oni za 3-4 godine moci u penziju.


Sto bi rasturali ekipu dogodine? Imaju sve poslozeno, plus Dinvidi i mozda neki mininal veteran, opet su glavni favoriti za prsten.

Link to comment

Ne znam što se ovo Zmijurina toliko zapatilo za KD-a nakon prelaska u GSW, Lebron je isto to uradio kad je zapalio u Miami i ostavio tim iz rodjene države da visi pa mu slična etiketa nikad nije zalepljena. Primera je još brdo tokom godina.

Svakako herojski je držao Netse ovu seriju, nema mu se šta zameriti. I u GSW teško da se može reći da se šlepao uz splash brotherse, svaki clutch je bio njegov, a Steph je i te kako znao da uspori kad dodje do finala ili ključnih momenata serije. Bez njega realno Cavsi vezuju 3 titule tih godina.

  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, nisam ja said:

ja isto ne verujem za atlantu. 

kontam baksi su ispunili kvotu za iznenađenja. 

 

mada bih volo itekako da atl prođe. 

Jedno je sigurno. Posle 5 minuta prve cetvrtine ce biti 19:5 za filu, opciono +22 na poluvremenu. 

Link to comment
4 minutes ago, pp34 said:

Jedno je sigurno. Posle 5 minuta prve cetvrtine ce biti 19:5 za filu, opciono +22 na poluvremenu. 

 

i opet se nece znati kraj :D 

  • +1 2
Link to comment

U celoj seriji se Atlanta ne pita. Uzme strogo šta ovi samoubiju.

plejof za zaboraviti, najdraže mi što su se polupali lejkersi i netsi. Ostalo manje više neutralno s obzirom na Denverovo stanje sa povredama.

U svakom slucaju navija se za sunca u finalu ako nema Bogdana

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka



  • +1 6
Link to comment
11 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

sta ne zna za bolje, covek je jedan od najboljih igraca svih vremena, buklvano je sve uradio da prodju dalje.

 

+1

 

Verovatno drugi najbolji napadač ikada. 

Link to comment
2 hours ago, 1n54jd3r said:

Ako Bogi ne igra, to je vec kraj izvestan. Ocekivati da Galo i Lu opet odigraju iznad projekcija, nije preterano realno.

 

Poslednje dve pobede Atlante bile su uprkos Bogdanovom učinku. A ako će večeras da igra kao na poslednjoj... :unsure:

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

U celoj seriji se Atlanta ne pita. Uzme strogo šta ovi samoubiju.

 

Sto je najcrnje, najvise su se pitali u sestoj utakmici.

 

Mnogo mi je drago zbog Milvokija, Janisa i Coach Cucka. Sad do kraja!

 

Vrhunska serija je bila i sa ovim povredama i mucenim Jrueom kog je zaposeo duh Erica Bledsoa.

 

Btw, malo je naknadna pamet, ali Nash je trebalo da zove tajmaut. Pogotovo kad je video da Durant ne vuce nego uvaljuje loptu Bradi. U svakom slucaju bi se svelo na slican sut KD-a, samo sto bi bio sveziji posle tajmauta.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Meni je za sada MVP playoffs Terens Men. Prvo je bio ključni igrač protiv Luke, kada su svi nestali, a šta je tek počinio Juti da ne pričam.

Link to comment

Zato i kažem za mene. Dečko je pokidao šestu, a pre toga sedmu. Doduše najprijatnije iznenađenje je kako su se Klipersi pojavili i uvek imali odgovor. Batum je isto ozbiljan faktor, plus kombinovana odbrana, koja je sve jača kako odmiče utakmica.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...