Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 hour ago, fancy claps said:

 

 

kad je izaso onaj tekst u atletiku pre neki dan bio sam u fazonu, ma jeste bas onaj cryptobro kockar iz simonsovog podkasta sastavlja karlajlu petorku, kad ono... nema dna za ovu ligu

 

srecom luka je ozbiljan covek, zna da podvikne

Luka je za razliku od debelog balkanski emotivac. Grk izasao sa meca u zadnjoj cetvrtini gde su gubili i Luka popizdeo.

Link to comment
1 hour ago, precog said:

na pelikane sam mislio, a svasta pisao.

 

Debeli nije nešto srećan u Pelikanima ako je verovati glasinama

Link to comment
5 hours ago, Time Crisis said:

 

Debeli nije nešto srećan u Pelikanima ako je verovati glasinama

svg je vozdra, nije se slagao sa debelim crncem i ingramom. oni su najlaksi da ih neko  preuzme i odvede u plejof.

mada ide prica i da ce fransiza da se seli iz NO kad istekne ugovor, 2023 valjda (ne secam se tacno godine).

Link to comment

Zašto čoveče, zašto?

 

 

Jbt, daješ intervju jednom svake prestupne i odlučiš da je OVO tema o kojoj bi trebalo da pričaš. Šupm i ti i tvoj significant research, koga sam ja za košarkaškog heroja imao jbt. Ne, starost je strašna stvar, užasna.

  • +1 5
Link to comment

Debeli Zion ce opasno da prosperira kad budu poceli da dodaju poene za extra kucanje ovako ili onako - pod firmom za umetnicki dojam. Dok ne uvedu mogao bi malo da se cuva i da nauci da kuca k'o Jokic - ono - 'minimum effort'...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...