Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bogdan :(
valjda nije jebeno obnovio povredu
Kontam da nije, samo dve utakmice vola ne može da ubode. Čak je i oba penala omašio.

Galinari je drvo, ali ima veru u sebe.

Inače ovo što igra Atlanta je užas. 1:1 celo drugo poluvreme u prvih 5 sekundi napada.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk


Link to comment
Just now, Mil@n said:

Kontam da nije, samo dve utakmice vola ne može da ubode. Čak je i oba penala ubacio.

Galinari je drvo, ali ima veru u sebe.

Inače ovo što igra Atlanta je užas. 1:1 celo drugo poluvreme u prvih 5 sekundi napada.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

Pretpostavljam da gledas na areni. Na espn malika endruz izvestava™ sore right knee nece se vracati do kraja tekme. 

Link to comment
Just now, pp34 said:

Pretpostavljam da gledas na areni. Na espn malika endruz izvestava™ sore right knee nece se vracati do kraja tekme. 

Pa ne mogu ovi da stignu da isprate od ovog izvještačenog urlanja i preglumljavanja. 

Link to comment
Pretpostavljam da gledas na areni. Na espn malika endruz izvestava[emoji769] sore right knee nece se vracati do kraja tekme. 
Arena naravno.

Ode ovo u qrac.

Filadelfija dobija jer igra za promil više timski I organizovanije. Atlanta igra kao da nema trenera, bukvalno.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment

ovo je bogovski.

 

logican kraj ove sezone bi bio da terens man, redzi dzekson i pol dzordz uzmu titulu. svim srcem navijam za to.

 

valjda nisam izbaksuziro.

Link to comment

:ziga::ziga:

 

hahha sta dzekson radi goberu ovo je fenomenalno pa pet bev

 

ova serija je 1 od 2-3 kul dogadjaja u ovom sugavom plejofu

 

pol dzordz najveci lider u istoriji klipersa:hail:uspelo mu sto nikom nije

Link to comment

Drago mi zbog Džordžare. Koliko je pljuvačke popio u poslednjih godinu dana dok Kawhija niko nije smeo da pomene, ovo je dobar comeback. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...