Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

The Republican Party’s only hope is to become a populist party, but without a shallow, narcissistic ignoramus as its head.

 

What is the point of being slavishly loyal to a person who is loyal to no one (except his numbskull kids)? Trump has sold out everyone who was ever faithful to him — Jeff Sessions, Kris Kobach, Chris Christie, Milo Yiannopoulos, Gavin McInnes, the Proud Boys, Corey Lewandowski, Steve Bannon, Rudy Giuliani, and, of course, his own voters.

 

Half of the betrayed are still desperately seeking Trump’s favor by signing onto the futile “Stop the Steal” effort. Not good enough to work for his administration! But good enough to humiliate themselves in Trump’s final days in office. At the first “Stop the Steal” rally in Washington, Trump didn’t even show up. He went golfing.

 

Give up the cult of personality, Trumpsters, or at least find someone with a better personality.

    

COPYRIGHT 2021 ANN COULTER

  • +1 1
Link to comment

Guardian kaze da je 6 Republikanaca obecalo da ce glasati da impeach narandzastog. Da bi ga uspjesno osudili, potrebno je da glasa za impeachment njih 17, plus svi Demokrate.

 

Ima li 17 Republikanaca u GOP-u sa dovoljno kajones da to naprave?

 

 

Link to comment
1 hour ago, catfish said:

Guardian kaze da je 6 Republikanaca obecalo da ce glasati da impeach narandzastog. Da bi ga uspjesno osudili, potrebno je da glasa za impeachment njih 17, plus svi Demokrate.

 

Ima li 17 Republikanaca u GOP-u sa dovoljno kajones da to naprave?

 

 

 

Ovo je za predstavnički dom, ako sam dobro ispratio glasalo ih je 10. U Senatu im treba 17. Pod uslovom da sve demokrate glasaju za.  Kreće borba za GOP posle Trampa.

 

Od recimo 4 republikanca iz Kalifornije iz distrikta gde je Bajden dobio a oni dobili malom razlikom samo je 1 glasao za impičment. Mislim da je jasno gde je baza republikanaca u ovom trenutku, to da treći ranking republikanac u vidu Liz Čejni u HOR glasa za impičment je direktna rukavica u lice. Ali je isto dokaz koliko je Tramp zapravo malo uradio da se obračuna sa establišmentom. Mislim Liz Čejni ti je treći republikanac u HOR, tako mu i treba. 

Edited by theanswer
  • +1 1
Link to comment
On 12.1.2021. at 11:37, iDemo said:

Ti "ne citash novine"?? Ljudi koji su prepoznati (sa snimaka) kao prisutni na mestu i u blizini tog spetakla™ ne mogu ni na avion da se popnu™ jer im se znaju imena i ko su i odakle su i sad nit' ce da imaju pos'o nit da se voze 'javnim prevozom' (a ni privatnim) niti bilo sta slicno. Gledaj, prati pa onda, posle, da brinemo o Trampu... :)

Ko se ono beše zgražavao na social credit u Kini 😄

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

Ovo je za predstavnički dom, ako sam dobro ispratio glasalo ih je 10. U Senatu im treba 17. Pod uslovom da sve demokrate glasaju za.  Kreće borba za GOP posle Trampa.

 

Od recimo 4 republikanca iz Kalifornije iz distrikta gde je Bajden dobio a oni dobili malom razlikom samo je 1 glasao za impičment. Mislim da je jasno gde je baza republikanaca u ovom trenutku, to da treći ranking republikanac u vidu Liz Čejni u HOR glasa za impičment je direktna rukavica u lice. Ali je isto dokaz koliko je Tramp zapravo malo uradio da se obračuna sa establišmentom. Mislim Liz Čejni ti je treći republikanac u HOR, tako mu i treba. 

 

Ja sam malo pobrkao, smetnuo sam s uma da je pravo sudjenje tek u Senatu, a impeacment je optuzba, hvala na pojasnjenju. 

 

Ovih 10 uliva nadu da ce ih nakupiti 17 kad bude odlucujuce, mada je jezivo koliko je Amerika izgubila moralni kompas i dusu. 

 

Link to comment

kako god, vazno je da je najzad majmun u tenaku s ovim duplim impicmentom zavrsio svoju politicku karijeru. nema vise ni teoretske mogucnosti da udje u 2024 trku. sad moze samo da (egomanski) kukumaci i laje iz senke.

 

naravno, sledeca sedmica je i dalje problematicna i vrlo lako moze da bude ozbiljnih nereda. nadajmo se da ne... 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Prvi put je oslobodjne u Senatu. Sada tek treba da dodje do Senata. Mekonel verovatno nece dati da se to odradi do 20. januara. Kako to ide kada vise nije predsednik stvarno ne znam.

Link to comment
34 minutes ago, roksi said:

kako god, vazno je da je najzad majmun u tenaku s ovim duplim impicmentom zavrsio svoju politicku karijeru. nema vise ni teoretske mogucnosti da udje u 2024 trku. sad moze samo da (egomanski) kukumaci i laje iz senke.

 

naravno, sledeca sedmica je i dalje problematicna i vrlo lako moze da bude ozbiljnih nereda. nadajmo se da ne... 

 

 

 

Ne slažem se ni sa jednom tvrdnjom.

 

Prvo, da mu je karijera gotova. Čisto sumnjam da će skupiti 2 trećine za impičment jer bi to bio kraj republikanske partije, na čije bi glasove računali na nekim sledećim izborima, nema teorije. A Trampov uticaj će ostati ogroman. Rekoh sinoć onaj livestream njegove posete na zidu u jednom momentu je gledalo skoro 800k ljudi, radni dan popodne, to su nenormalne cifre. 

 

Drugo, rekao bih da posle svega šanse da do nekog nasilja dođe sada do inauguracije su baš minimalne. 

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...