Jump to content
IGNORED

Stigli i frilenseri na red.


Kundera

Recommended Posts

I to mu dođu stare vesti...protivnici neka se sele, to im najviše i odgovara. Štrajk glađu jeste pomenut ali mi se čini da se od toga odustalo pošto je odavno izgubilo svaku svrhu. Zato su protesti uvek odlična metoda. Još ako su pred kraj radnog vremena, ihaj.

:vikleri:

 

Link to comment

Да ли Апворк служи као посредник између клијената и извршиоца, тј. шта пише у условима да ли извршилац има непосредан однос са клијентом или не?

Link to comment

Da, Upwork je knjiški primer posrednika, naplaćuje od nalogodavca, uzima % i isplaćuje radniku njegov deo. Nalogodavac i radnik komuniciraju i sarađuju direktno, bez ikakvog uplitanja Upworka.

Meni se čini da je ovde inspektor samo video u izvodu banke uplate od Upworka, a za isti nikad nije ni čuo, što je svojevrsni skandal.

Link to comment

Аха, онда ок. Али сад да је скандал што није чуо за Апворк, мислим да је мало претерано :)

 

Link to comment

Pa jeste zato što mu je to sad postalo u opisu posla da mora da zna šta je, i zato što je neko drugi mogao da najebe finansijski zbog njegovog neznanja. 

 

U onom uputstvu za sprovođenje Testa samostalnosti jasno stoje definicije pojma "posrednik", ako to stoji tamo trebalo bi da se informišu i ko su najčešći posrednici rada na webu, nije kao da ih ima 900. 

Sad, možda nije njegova lično greška, možda je greška do te obuke kroz koju su prolazili, a koja nije bila adekvatna, ne znam.

  • +1 1
Link to comment

Nisu obuceni ni za frilensere, ja sve kontam da oni umeju samo tradicionalne preduzetnike da rade, sve cirkus do cirkusa, 10 krugova zaostaju za stvarnoscu. 

Link to comment
49 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Аха, онда ок. Али сад да је скандал што није чуо за Апворк, мислим да је мало претерано :)

 

Pa nije preterano, to mu je posao, mora da se informise. 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...