Jump to content
IGNORED

Stigli i frilenseri na red.


Kundera

Recommended Posts

52 minutes ago, Uskebasi said:

Koji je adut frilensera u ovim pregovorima? Šta oni imaju što će državu postaviti u poziciju da pravi neke veće kompromise koje ovde svi očekuju? 

 

Sta imaju taksisti?

Link to comment
1 minute ago, InvisibleLight said:

Meni ne, nisam neko ko voli pidzamu van kreveta. Al skuvas kafu, i kreci. Znas da si tu noc zaradio uz zabavu 60$ i legnes zadovoljan

Eto, svako ima svoj neki vid satisfakcije. Ja zimi i jedem za stolom na kome radim. Užasna navika, ali može mi se.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Plajvi said:


I najbolje od svega - pidzama. 

Ne, bez zajebancije, stravican je comfort zone, otudjuje za sve pare. 

 

samo pizame i bele majice kupujem od garderobe, iz kuce izlazim na prolece. 

  • Wub 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

 

samo pizame i bele majice kupujem od garderobe, iz kuce izlazim na prolece. 

 frilenser hikikomori, zakon

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Pramheda said:

Eto, svako ima svoj neki vid satisfakcije. Ja zimi i jedem za stolom na kome radim. Užasna navika, ali može mi se.

 

 

sto samo zimi, brt :(

Link to comment

Ja sam decembra 2019. završio faks i posle 6 meseci našao posao od kuće i sad se pitam da li ću moći da radim nešto van kuće u budućnosti, previše sam ušuškan. :D

  • Haha 1
Link to comment
24 minutes ago, Pramheda said:

Eto, svako ima svoj neki vid satisfakcije. Ja zimi i jedem za stolom na kome radim. Užasna navika, ali može mi se.

Oh, strašno.

Link to comment
 frilenser hikikomori, zakon
a ne bogami vishe. nisam frilens ali u martu slavim godinu dana rada od kuce. pochela sam da se shminkam oblachim kao za posao, pa sednem da radim. dosta je bilo :dry:

mislim, bilo je skroz fino da ne idem kad mi se ne ide, par dana na svakih nekoliko. mogla sam kako hocu. al ovo ne mogu vishe :cry: .

sent from bubamoto

Link to comment
13 minutes ago, gospa buba said:

a ne bogami vishe. nisam frilens ali u martu slavim godinu dana rada od kuce. pochela sam da se shminkam oblachim kao za posao, pa sednem da radim. dosta je bilo :dry:

mislim, bilo je skroz fino da ne idem kad mi se ne ide, par dana na svakih nekoliko. mogla sam kako hocu. al ovo ne mogu vishe :cry: .

sent from bubamoto
 

Ja već 7-8 godina radim od kuće kad ne idem kod klijenta... Bilo i po ndelju dana da sam u šorcu... Sad da treba da idem na posao svako jutro, mislim da ne bi izdržao 2 meseca,  dok ne bi odlepio...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...