Jump to content
IGNORED

Stigli i frilenseri na red.


Kundera

Recommended Posts

8 hours ago, garmonbozia said:

 

1109814633_CleanShot2021-04-08at11_10.44@2x.thumb.jpg.b1916d877436cc7ecfe546be7fb7f7bb.jpg

 

Pogačar je rekao da će freetax-eri dići pola Srbije na noge! Znači ovako izgleda pola Srbije.. 

Link to comment

Pazi, ova vlast je laka kad nisu pare u pitanje, brzo su popustili studentima i 7 jula za pol čas, ali kad su pare u pitanju kao što je bilo kod advokata vlast je jedva popustila..   Sa blokadom raskrsnice 3 sata nećete ništa uraditi..

Link to comment

Ah, uvek su pare u pitanju, đavo da ih nosi...a blokada raskrsnice od 3 sata puta 5 dana bi nešto sigurno uradila, kampovanja su soooo 90's. Ali u redu, ovo vodi generacija koja nema iskustvo protesta 90ih, noćas su ih zeznuli na najjednostavniju foru i sklonili sa ulice. Svaka škola se plaća.

 

 

Link to comment

Da, i mene smaraju Goblini i Ritam Nereda i muzika iz prvog srednje, al' jbg. :D 

Neki Prodigzi bi legao, da krene suza na Jericho. Ili SOAD/Sepultura staaaara. 

Edited by Plajvi
  • Haha 1
Link to comment

Hteo sam da radim neki projekat sa upwork-a, ali sam odustao. Evo zasto:

800$ je cena projekta

20% uzme upwork to je 160$

5% uzme paypal to je 32$

3%uzme intesa na konverzije to je 18$

Drzava odbije 20% normiranih troskova na 800$ pa uzima sledece na 640$

porez 20% = 120$

pio 25,5% = 163$

zdrv 10.3% = 66$

Profit=240$

 

Link to comment

I zato ljudi ne plaćaju porez kao fizičko lice, već kao paušalci ili preduzetnici sa isplatom lične zarade. Još ako ti je dodatan posao (tj. prijavljen si negde), ne plaćaš sve poreze, samo PIO i porez na dohodak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...