Jump to content
IGNORED

Serie A 2020-2021


goofs

Recommended Posts

Igrači u mislima već stigli kući na pauzu za repke. Bio je “paklen ritam” sa prva tri vezana kola u Evropi. Sve više pozitivnih igrača, sve se više traže neka pomeranja ili odlaganja. Šmit iz PSV je tražio odlaganje ove pauze obzirom na broj igrača koji su se u oktobru vratili pozitivni posle reprezentativnih dužnosti. Provukla se priča da je Lazio lažirao testove i da su im pretili izbacivanjem. Švica otkazala celo kolo prošle nedelje...

 

Za očekivati je da igrači budu van ritma.

 

 

 

edit: I dok pišem Jang šalje finu loptu za Lautara i zaluženo vodjstvo.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ovo mu je treci, trebalo bi da odjebe od njih i od slobodnjaka. Milan placa ceh “božanstva Ibre”, da je Pioli imao muda da ga ostavi u svlacionici na poluvremenu verovatno bi pobedili ovo, Salemakers je bio odlican, a ovako su šablonski bunarili na Ibru celu utakmicu, a dva igraca Verone ga cuvaju konstantno. I ne mozes da igras visok presing sa Ibrom, prespor je

  • +1 1
Link to comment

Prandeli novi trener Fiorentine, steta sto su prodali Kijezu, mogli bi da budu zajebani takmac ako on to lepo poslozi.

 

Sledeci pik za otkaz mi je famozni Djanpaolo, lik nije uspeo da slomije mocni Krotone kod kuce.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Zasto Fiorentina igra ovako lose? Kada pogledam sastav, ima tu dobrih igraca. Danas gube od Beneventa, bez datog gola. Ja ih generalno retko gledam, posto nisu dovoljno efikasni za moj ukus, no opet.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...