Jump to content
IGNORED

Serie A 2020-2021


goofs

Recommended Posts

kakav je jadnik ovaj mancici.

 

73' penal za inter i crveni za insignea zbog prigovora, i on kralj izveo odmah potom martineza i uveo hakimija. od tada napoliju handanovic skida par zicera i evo malopre su imali stativu :dry:

 

tezak pajser od trenera

Edited by extragluv
Link to comment

Dugo gluplju utakmicu nisam gledao. Ospina udara stopalo igraca koji je vec izbio loptu i pravi penal. Inter potpuno bezidejan dolazi do pobede, opet zahvaljujuci mrtvom Napoliju koji se budi u 70.minutu kad upucuje prvi sut u gol a onda prima gol u sledecem napadu. Zatim se redjaju sanse Napolija koje sjajni Handanovic skida. Znaci nema nista ni od jednih ni od drugih, mmw. 

Link to comment

Bogme i Milan se raspada, izvukli su dva boda protiv uvek neugodne Parme i jos neugodnije Djenove.

 

Trenutno niko ne odudara znacajno od konkurencije, svi su u neku ruku hrkljuš, a ima jos puno da se igra, sto sve u svemu nije toliko lose jer ce biti zanimljivo prvenstvo. 

Link to comment
2 hours ago, goofs said:


E bas to, vidis pogresno sam i zapamtio :) budaletina.

 

covek je cuo zvizduk (sa tribine) i mislio da je sudija dunuo za ofsajd...steta sto nije vise u centru paznje da se smejemo ako nista drugo.

Link to comment

Booogme, atbitrazni sud ponistio odluku o utakmici Juventus-Napoli, bice zakazan mec iznova. 
Iako mi se cini da Napoli nije smeo onako na svoju ruku da se zajebava sa rasporedom sezone, mislim da je bolje ovako da razrese to na terenu, a i odluke saveza kontra Juventusa su bukvalno jednorozi.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...