Jump to content
IGNORED

Serie A 2020-2021


goofs

Recommended Posts

Milenković uzeo loptu poslao do centra ka Riberiju, ovaj izbacio Vlahovića i iako je u 16m dao jači for ipak je "bocom" prebacio Ščešnog. I prošlo kolo je dao gol.

Link to comment

Guranje je uvek bezveze ali bas i nema nekog efekta, Milan ima isti broj golova iz penala kao Juve, Roma i Sasuolo. A svaki put kad pokradu Juve pravedno su nagradjeni svi ostali. Kad se 8 godina bude sviralo ovako protiv Juvea onda smo svi kvit:

 

9b4f6e910a1a723e46cf359325dfcd34.jpg

Link to comment

(Kad se samo setim kako je bas taj skudeto Juvea plasiran kao topla sportska prica.) Uostalom, ako Inter osvoji (mnogo verovatnoji scenario) videcemo da li ces se buniti sto kradu Juve... 

Link to comment
6 hours ago, John Coltrane said:

Izgleda da je to ta sezona. Ne verujem toliko ni u Milan ni u Romu ni u Napoli ni u Inter koliko verujem u Pirla.


+1 na sve, jedini razlog zbog kog još uvek ne mogu da ih otpišem je Ronaldo jbni, tog čoveka ne možeš otpisati. 
 

Juventus nakon Nove godine igra za mesec dana sa Milanom, Interom, Napolijem cak tri puta (dve u ligi i jedna u superkupu) i sa Romom. Ako dobro odrade te utakmice eto njih nazad u trci, ali ako podbace nije isključeno ni da izvise za mesto u LŠ. Ne znam kako bi to podneli.

 

Ono što sam video od Juventusa ove sezone, mnogo lakše igraju protiv ekipa koje ne parkiraju autobus, ali imaju problem jer su mnogo bušni pozadi, Bonući je postao belosvetska prevara od igrača, Kjelini je za staro gvoždje, a oba su Pirlu važna jer su mu produžena trenerska ruka. I Kijeza mi se sve više čini kao težak panic-buy, dati tolike pare za čoveka koji ne pravi izrazitu razliku na terenu je suludo, da nije Italijan koštao bi upola manje.

 

Ako bi odradili rokadu Dibala-Pogba u januaru to bi ih možda gurnulo nazad u favorite.

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, goofs said:

Ako dobro odrade te utakmice eto njih nazad u trci, ali ako podbace nije isključeno ni da izvise za mesto u LŠ. Ne znam kako bi to podneli.

 

Vise bih voleo da ne udju u LS nego da Milan osvoji skudeto. :D (U sta i dalje ne verujem da je realno, btw.)

  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, Meazza said:

Guranje je uvek bezveze ali bas i nema nekog efekta, Milan ima isti broj golova iz penala kao Juve, Roma i Sasuolo. 

 

9b4f6e910a1a723e46cf359325dfcd34.jpg

 

 

Pusti broj datih golova iz penala. Bitan je i broj sviranih penala. Milan i ove sezone i u proteklih 10 sije sve ostale klubove.

Edited by MiddleClass
Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Pusti broj datih golova iz penala. Bitan je i broj sviranih penala. Milan i ove sezone i u proteklih 10 sije sve ostale klubove.

 

Sta da ti kazem, hvala na informaciji. (Da mi nisi rekao pojma ne bih imao. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...