Jump to content
IGNORED

Serie A 2020-2021


goofs

Recommended Posts

Just another day in Serie A

 

Dva igraca Napolija su zarazena koronom. Regionalna uprava nalaze 14 dana karantina za ceo tim, nisu ih pustili da otputuju u Torino na mec sa Juventusom veceras. Serija A je u fazonu “nemamo mi nista sa regionalnim upravama”. 
Epilog je da meca veceras nece biti, na ligi je da odluci da li ce je registrovati 3:0 za Juventus ili odloziti za neki drugi termin.

Link to comment

Mozda ste u pravu, ja sam ovo pokupio ovde. Videcemo, ako je istina to sto pricate onda su zasluzili da izgube 3:0, ali ne vidim logiku Laurentisa tu, ko kaze da bi izgubili od metiljavog Juventusa, cak i bez Zjelinskog.

Link to comment

Ministar zdravlja je izjavio popodne da je "već odlučeno da se Juve-Napoli neće igrati, malo manje fudbala a više škole ako je moguće... oko hiljadu đaka je zaraženo i biće ih mnogo više sledećih nedelja... i prioritet je da škole ostanu otvorene".

Ne razumem ove u Juventusu što su izašli na teren, ili došli na stadion... ovde se pravi cirkus sa tempiranim bombama. Pre nedelju dana se igrala Genova-Napoli, Genova je imala 2 zaražena u ponedeljak, sad imaju 19... a Napoli 2(?)

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Bogotac said:

Samo da naguze ono govno laurentisa,ovo sto je on uradio,moze onda svako kolo da se radi.

Sustina, s tim da ce najverovatnije sledeci gazda biti jos gori. To vazi i za ostale klubove svuda, leglo kriminala. 

Link to comment
3 hours ago, maharaja said:

Inače, zadnji put kad smo pobedili Bolonju u prvom kolu, 99', Milan je osvojio titulu. Samo kažem :Jova:

 

 

Te sezone Milan nije uzeo titulu+ ste jos doziveli debakl u Ligi sampiona.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...