Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2020/21


Recommended Posts

Pobedio sam ni kriv ni duzan. Prosle sezone sam do Korone bio bas dobar, u vrhu u klasiku, a u premeru na ivici da ispadnem. Ove godine fantazi poene osvajam kao u sahu, al zato 6 od 9 bodova u ligi :blush:

Link to comment

Zahvaljujući ludim rezultatima u ovom kolu, uspeo sam dobijem lidera San Epifania. Naravno, taman kada me je malo krenulo sledi pauza... [emoji57]

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment

Pred zadnji mec ulazimo egal Mean Machine i ja gde obojica imamo Salaha i ja pored toga TAA. DAkle bukvalno mi treba da osvojim 1 bod. Epilog, gubim jedan razlike zbog 7 primljenih komada mog branica :frust:

Link to comment
4 hours ago, Hobbit slayer said:

Zahvaljujući ludim rezultatima u ovom kolu, uspeo sam dobijem lidera San Epifania. Naravno, taman kada me je malo krenulo sledi pauza... emoji57.png

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 

 

Evo i prvog ovogodisnjeg cestitanja. Svaka cast @Hobbit slayer na rutinskoj pobedi,

Sad kad krenem svakog ponedeljka sa slicnim postom na ovoj temi bice veselo. Zato mi bas i prija ova pauza sto sledi.

Link to comment

Prva ovosezonska pobeda i to sa skupljenih 80pts. Jedino ovaj turčin skupio više od mene od cele ppp sreća pa je u šipu jer bi sigurno ovo kolo igrao protiv njega kakve sam sreće.

Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

Marsial crveni, B.Fernandes napolje, ja u zaostatku, ali ipak me izvuče traka na Salahu i dobijem @Behemoth 5 razlike.

 

A počeo sam transferom Son out Hames Rodigrez in.

Zapravo mi je odlično započelo kolo, a onda mojih 7 igraca mi donese 5 poena do kraja. Ludilo!

Link to comment
23 hours ago, Behemoth said:

Zapravo mi je odlično započelo kolo, a onda mojih 7 igraca mi donese 5 poena do kraja. Ludilo!

Meni obrnuto... 4 igrača = 5 bodova. Na kraju 72, sve sa De Brujneom i Vernerom kao skupim failovima. Mislim da mi se za 10 godina FPL nije desilo da mi u istom kolu "klikne" bar 5 od 7 igrača u vezi i napadu, kao što se nekima desilo u ovom kolu sa Sonom, Rodrigezom, Grilišom, Kejnom i Vilsonom npr. Ali dobro, teramo dalje...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...