Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, Pokojni Ruxin said:

ja samo ne znam dal mi žalije sto je lester izduvao a nije zaslužio, ili sto je liverpul (u kooperaciji) dobio ono što je onoliko nezaslužio :fantom:

 

A jes vala, Klopara u poslednje 3 sezone ima 265 bodova i to svakako znači da nije zaslužio Ligu šampiona kada se sve sabere. Naspram recimo Pepa koji u poslednje tri sezone ima 265 bodova i zaslužio je.

 

Link to comment
27 minutes ago, radnik said:

I meni zao Rodzersare i te ciste sporCke price... trener genije, bez para... sa koca i konopca... svojih 10 prstiju... nadomak... ali dusmani... ups govnari... zivot je kucka :cry:

Ajde prespavaj pa se mozda razbisti sutra. Ziv nisam da saznam sta ti je zalije. 

Ej, titula... 

 

189 i ja pišemo navijački, iz srca. ali nisam šokiran da ovaj nrdovski forum nabije cvidže i krene sa well ackshually čim neko pokaže pešn na fudbalu :fantom:

Link to comment
4 minutes ago, Zlurad said:

Brendan potrosio 165 miliona evra od kad je dosao u Lester za sezonu i po. Sirotinja.

 

To mu dodje kao Klop za VVD i Alisona bez PDV-a.

 

Skoro sam naleteo na tabelu u kojoj je pisalo koliko koji klub osvaja bodova u odnosu na platni fond, Leicester bio ubedljivo prvi.

Edited by WTID
  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, WTID said:

Evo za Ruxina... cik suszdrzi se ako mozes!

 

 

 

pepara je čovek čista fudbalska emocija :wub:

 

i kad smo već tu, nek neko napiše neki patetičan i vrlo dugačak post koji će svi da plusjedanuju, a na temu što nam ligu napušta najbolji špic u istoriji nba. ja sam previše muževan za to, tako da ću reći samo

 

kun :pera:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
9 minutes ago, Zlurad said:

Brendan potrosio 165 miliona evra od kad je dosao u Lester za sezonu i po. Sirotinja.

 

ja neveruem koliko vas žulja brendara, a jedini zločin mu je što je bio bolji od klopa a vi ga oterali :lolol:

Link to comment
 
To mu dodje kao Klop za VVD i Alisona bez PDV-a.
 
Skoro sam naleteo na tabelu u kojoj je pisalo koliko koji klub osvaja bodova u odnosu na platni fond, Leicester bio ubedljivo prvi.
Ma znam da troše koliko i svi nego ova dvojica troluju pa rekoh malo. Rodzers je stara flopara i iskreno se nadam da ce da nauci. I ovaj FA koji je uzeo je uzeo vise genijalnoscu pojedinca nego taktikom. I kad mu je falila utakmica u Liverpulu kad smo igrali protiv Celzija, zna da igra protiv Murinja, zna da ce da se nabiju u bunker, zna da mu bod dodje kao 3 al jok, idemo taktika 3-4-3
Link to comment

zlurade pogledaj kakav učinak ima rodžers u finalima. pogledaj kako je uveo svonsi u pl, pogledaj šta je radio u španiji sa seltikom

 

ali ajde, to je jedan lagan narativ za sve koji vole srat napamet...jer se stivi dži okliznuo, jer je kasper odbio laganu loptu u svoju mrežu, jer je prošle godine igrao finiš bez 3/4 tima. što je sve brendanova krivica jel, pa je u sva tri slučaja eto fejlovao. prvi put je fejlovao tako što je doveo liverpul tituli bliže nego iko ikad pre klopa, a druga dva puta tako što je rutinski bio peti sa fakin lesterom u pl, na par bodova od lš.

Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

a druga dva puta tako što je rutinski bio peti sa fakin lesterom u pl, na par bodova od lš.

 

Slažem se, to su do sada neviđeni uspesi za Lester, pre Rodžersa, najviše što je bilo ko sa Lesterom mogao da uradi je da _________________.

 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Slažem se, to su do sada neviđeni uspesi za Lester, pre Rodžersa, najviše što je bilo ko sa Lesterom mogao da uradi je da _________________.

 

 

 

 

E jbg, to je drugo, to je neki čuveni italijenski trener bio, koji je bio na zalasku uspešne karijere, u kojoj je pre Lestera uspeo da osvoji ____ titula...

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Ruxo se stvarno loži na Lester, ja mislio da nas 189ava

Ruxo se loži na to da misli da se navijači Liverpoola nešto potresaju kad hvali BR...

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ruxo se stvarno loži na Lester, ja mislio da nas 189ava

 

najzdraviji projekat u pl, super vlasnik, lepa sporcka priča, odlično troše novce, pametno prodaju, umeli da prepoznaju kvalitet brendana za razliku od ppp-a, status top 6 kluba zaradili pošteno na terenu a ne rasipništvom...realno mož se ugleda svako osim sitija, klub bombona

 

a ovo copijevo toliko vređa inteligenciju da zaista nema potrebe da intervenišem, sve je tu jasno :lolol:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

E jbg, to je drugo, to je neki čuveni italijenski trener bio, koji je bio na zalasku uspešne karijere, u kojoj je pre Lestera uspeo da osvoji ____ titula...

 

Sećam se matorog rasipnika, kada je na leto pred sezonu 2015-16. potrošio celih 27 miliona evra, jedno šest miliona manje nego koliko je Rodžersara dao na moćnog Ajozija Peresa.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...