Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Just now, radisa said:

Na kraju  L'pool treći, a bio bi i treći bez Alisonovog gola... :)

samo Vini jos veruje da cete biti peti :D

  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, Bogotac said:

Sramota sta su svirali Lesteru kao penal.Neko bi rekao da zele Romana out 

 

lol ovo je tako ocigledno nakon onoga sto se desavalo prethodnih nedelja. 

Link to comment
1 minute ago, Bogotac said:

Nisam pratio,sto?

 

pa gura se liverpool na svaki moguci nacin a nas jebu. mislim nista novo ali ovo je next level. 

azpi dobio crveni zbog samara grealishu. bar da ga je odvalio onako muski da ovoga stvarno zaboli. inace jedna od vecitih misterija je zasto grealish ima ovakvu protekciju kod sudija. 

 

kakav los osecaj da ti tottenham spasi dupe. nadam se da ce lepo porazmisliti u klubu zbog ovih poslednjih par nedelja. 

 

razvaljen sam od vakcine jos uvek i nemam snage da napisem neki opsirniji season end review... 

Link to comment

Uh,nisam primetio neko guranje,neki sumnjiv penal ili slicno,namestio im se dobar raspored sa krs ekipama i mi mislima u finalu LE.

Link to comment

Treće mesto, meh, da nije bilo onog katastrašnog januara mogli su da se vinu čak do... drugog. Ali dobro, okrećemo se obavezama u prelaznom roku.

Kane ne samo prvi strelac nego i prvi asistent? Svaka čast, sad je stvarno vreme da se penzioniše u Mančesteru ili tako nekom Dubaiju.

Link to comment

Fala kurcu gotova ova sezona...

 

Bejl ukrao šou na potencijalnom oproštaju Kejna...

St Woolwich day još jedne godine.

 

Sada dolazi bitnih nekoliko meseci. Bez trenera, bez jasne konstrukcije tima i ideje ko treba da ide a ko da ostane, sa stadionom koji treba da isplati u doba pandemije, Levy ima ozbiljan strateški zadatak kako da ostane među najboljim timovima na svetu i da konačno osvoji titulu. Ozbiljna rekonstrukcija je potrebna.

 

Link to comment



 
pa gura se liverpool na svaki moguci nacin a nas jebu. mislim nista novo ali ovo je next level.


:cry:

Igra ti tim finale LŠ a ti kukaš kako sudije u ligi guraju rivala tako što... ne znam, hipnotišu Vernera i dozvoljavaju Alisonu da da gol glavom.
  • +1 2
Link to comment
Just now, kipo said:

Brendan mađija 

 

Ali fascinantno je, mi im pomogli, sudije im pomagale, Aston Villa im pomogla, Chelsea im pomogao, i opet nisu mogli preko linije.  Što kažu, možeš dovesti konja na pojilo, ali ga ne možeš naterati da pije...  :D

Link to comment

Šesto mesto i 65 bodova. Iako je 65 bodova rekord otkad postoji PL, šesto mesto nije najbolji plasman ( peto mesto u sezoni 1998/1999 ) . Iako ostaje žal za par bodova koji su nedostajali za plasmanu LŠ, svejedno sve treba staviti u perspektivu...da mi je neko pre početka sezone ponudio da će se tri kola pre kraja znati putnici u niži rang i da među njima neće biti WHU,  rekao bih "where do I sign".  
Treba zadržati Rajsa, angažovati Lingarda za stalno i dovesti jednog krštenog napadača i možda bude nešto i od naredne sezone. 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...