Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Abramovič bi trebalo da otpusti Lampara obzirom da mu je dao pare za novog golmana a Kepa i dalje pravi cirkus. Lampar je morao da izvede Kepu na 2:2.

Link to comment

Nova samarcina za Lamparda kao trenera. I opet Kepa i Kristensen i Zuma. I opet hipsterski sastav koji ne moze kuci da dobije timove iz sredine tabele. I opet alibi.

 

Kepa ja zaista ne znam sta neko treba da uradi da dobije otkaz. Strasno neozbiljan mgmt kluba.

 

Haverz pimpler klasican. 

 

Propala sezona, a buduci da ga nece menjati mislim i neki duzi period..

 

Sramotno

Edited by mozzer
Link to comment
35 minutes ago, John Coltrane said:


Koja pravila si citirao, PL ili je za VAR univerzalno pravilo :unsure: pošto iz priloženog se da zaključiti da ga ne primenjuju svi jednako dobro. 
 

 

+2

Eno ti gore, stranica ili dve da ne rovarim sada. Specifično za Englesku i govori za “post incident” vreme, VAR ili ne, mada je prilagodjeno za VAR specifično. 

Link to comment
32 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Draganče je omašio fudbal sa onim citatom kao i Pikford, jer je citirao pravila koja se odnose na VAR, što je bila samo sporedna tema diskusije. Koliko sam ja razumeo, Vini i Copi insistiraju da bi crveni trebalo da se dodeli čak i da je Oliver dudnuo u pištaljku u momentu ofsajda, da li grešim? U tom slučaju ionako komplikovana pravila VARa ne treba mešati u ovo.

Pravila se odnose na VAR, kao i bez VARa. Uvek je tako bilo, ne blamiraj se.

 

serious foul se uvek kažnjava. Tokom igre, posle prekida itd. Igram preko 20 godina poluprofesionalno, i tako je i meni bilo i bez VARa. Leba ti, prestani. 

Edited by dragance
Link to comment
6 minutes ago, John Coltrane said:

Abramovič bi trebalo da otpusti Lampara obzirom da mu je dao pare za novog golmana a Kepa i dalje pravi cirkus. Lampar je morao da izvede Kepu na 2:2.

 

Jeste, Kepa je kriv što Kai dribla samog sebe na 30 metara od gola, a onda se štoperi razmaknu 10 metara da Che lakše pusti loptu Ingsari. 

 

Još krivlji je što nije reagovao na povratnu loptu Zume koja je jedva da se dokotrljala do njega. 

 

A posebno je kriv što Walcott u nadoknadi vremena šutira neometan sa 16 metara, pa Jan "Kjerke" Vestergor neometan na 5 metara skreće loptu u gol.

 

Ti se nečeš skinuti Kepi sa kičme dok ne dovedu još kog Nemca. Evo, ova bivša vedeta Mainza je bila slobodna donedavno...

 

imago0037355227h-scaled.jpg

 

  • +1 1
Link to comment

kepa nije krvi ni kod jednog gola, mozda je mogao da bolje odreaguje kod drugog ali nije hteo rizikovati penal i crveni karton sto bi bilo jos gore za tim. imao je i nekoliko odbrana, moglo je ovo da bude i poraz.

 

 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...