Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

4 minutes ago, 189- said:

dozvoljeno je da golmanu ostane jedna noga na liniji ako je vec drugom krenuo napred...ili ja nesto ne kontam vasu ovu raspravu :unsure:

 

Naravno da je dozvoljeno, ne konta @John Coltrane pravila. 

 

Dovoljno je da golmanu jedna noga ostane bar milimetar na liniji, drugu može da okači i na prečku ako hoće.

Link to comment
5 minutes ago, 189- said:

dozvoljeno je da golmanu ostane jedna noga na liniji ako je vec drugom krenuo napred...ili ja nesto ne kontam vasu ovu raspravu :unsure:

 

tenor.gif

 

 

btw da me nije držo na IL već bi znao koliko ispada smešan u društvu, pa vi vidite u kakvu se opasnost potencijalno dovodite :fantom:

Link to comment
8 minutes ago, John Coltrane said:

Na slici koju si okacio Brnuo jos nije sutnuo loptu. Ili je novo pravilo da golman krece kad se šuter zaleće?!

 

Izvini što ti nisam uhvatio optimalan kadar. Bruno već zamahuje ka lopti, mikrosekunda ga deli od šuta. Ako ti ceniš da je Darlow za to vreme stigao da pomeri stajnu nogu pola metra unapred... šta da ti kažem, Man Utd opet pokraden.

 

Evo 1-3, nadam se da ti je sad pao pritisak.

Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Izvini što ti nisam uhvatio optimalan kadar. Bruno već zamahuje ka lopti, mikrosekunda ga deli od šuta. Ako ti ceniš da je Darlow za to vreme stigao da pomeri stajnu nogu pola metra unapred... šta da ti kažem, Man Utd opet pokraden.

 

Evo 1-3, nadam se da ti je sad pao pritisak.


Izvini ti, ali sam ispizdeo zbog usranog SBB i smetnji na netu pa ne mogu da gledam na satelitu™ nego slusam koji je klub dao najvise golova Njukaslu u istoriji i ne mogu da vratim u nazad. 
Muslinova slika me je razuverila, priznajem. 
 

VVD out 7 meseci, btw.

Link to comment
Neki izvori kazu da ce vvd biti odsutan 12 do 18 meseci. Pikvord ni karton nijendobio. Lol. Kakvi mesari
Ja sam čuo 7-8.Bilo koja opcija je užasno duga.Trebalo bi, za startove sa obe noge, da onaj koji je skrivio povredu ne igra koliko i povređeni igrač.Bilo bi pošteno u najmanju ruku.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...