Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

@Pokojni Ruxin Šta znam, nekako mi nije teško slutiti da bi napred bilo bolje sa Gundom bliže golu umesto Bernarda, i da bi pozadi bilo bolje sa Rodrijem/Fernandinjom koji može da izigrava trećeg štopera kad zatreba.


  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

pošto zbog zadnjeg veznog izgubili nismo.

 

a gol ste inače primili kako?

 

btw ovaj most u portu u dubini slike sa dragišom je projektovao gistav ajfel.

Link to comment
On 30.5.2021. at 15:31, Pokojni Ruxin said:

da je igrao rodri ideja bi bila poptuno ista, samo bi gundo igrao bernarda silvu. dal bi bilo gore ili bolje ko to zna, verovatno bi bio isti đavo. pošto zbog zadnjeg veznog izgubili nismo.

 

Bold: zapravo ne bi. Da su igrali Rodri ili Fernandinjo od početka, Stouns bi odmah davao njima loptu pa bi je oni prenosili prema Čelsijevom bedemu i gradili napade. Pep je ladno tu ulogu dodelio Stounsu i on se u njoj očekivano nije snašao. Em je ostavljao ogromne rupe kada ode skroz do centra, em nije mogao da se lepo fokusira na ono što je trebalo da mu bude glavni posao - zatvaranje kontri.

 

Takođe, da su Fernandinjo ili Rodri tu bili od samog početka, imao bi ko da pritrči i zatvori kada Čilvel i Maunt sa dva dodira izbace Vokera i Silvu i otvore ozonsku rupetinu na sredini. To su par puta pokušali da urade pre nego što im je uspelo.

 

Nedostatak ove dvojice je bio veoma upadljiv i praktično je učinio Ilkaja i Silvu nevidljivim.

Link to comment

Usla voda u usi od prethodnih poraza od Tuhela.

 

I voli da izmislja Pep mnogo sa igracima,mnogo se zaljubio u svoju taktiku jos od Barsinih dana,odbija da se prilagodi.

 

 

u drugim vestima,Roman otvara novcanik za Halanda,Lukakua ili Kejna

Link to comment
7 hours ago, Redoran said:

Bold: zapravo ne bi. Da su igrali Rodri ili Fernandinjo od početka, Stouns bi odmah davao njima loptu pa bi je oni prenosili prema Čelsijevom bedemu i gradili napade. Pep je ladno tu ulogu dodelio Stounsu i on se u njoj očekivano nije snašao. Em je ostavljao ogromne rupe kada ode skroz do centra, em nije mogao da se lepo fokusira na ono što je trebalo da mu bude glavni posao - zatvaranje kontri.

Radio je to Pep cesto ove sezone, davao Stounsu da iznosi loptu, sa manjim-vecim uspjehom, sa i bez Fernandinja/ Rodrija. Medjutim, raditi tako nesto u finalu CL, pa jos protiv brze tranzicije i igraca Celsija, nije samo arogancija vec totalna glupost.

 

7 hours ago, Redoran said:

Takođe, da su Fernandinjo ili Rodri tu bili od samog početka, imao bi ko da pritrči i zatvori kada Čilvel i Maunt sa dva dodira izbace Vokera i Silvu i otvore ozonsku rupetinu na sredini. To su par puta pokušali da urade pre nego što im je uspelo.

 

Nedostatak ove dvojice je bio veoma upadljiv i praktično je učinio Ilkaja i Silvu nevidljivim.

Ovo +1. Takodje (pre)cesto je Fernadinjo npr stizao da sprijeci gol i ciste 2 na 2 situacije. 

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Bogotac said:

u drugim vestima,Roman otvara novcanik za Halanda,Lukakua ili Kejna

 

Mislim da prva dvojica ne bi donela ono sto im treba. Kejn bi se fino uklopio ali onda treba odustati od Wernera...

Link to comment

timo je ispod klase koja treba timu koji igra na suvu kontru i gde je potrebna velika efikasnost u napadu jer biva utakmica gde bude samo 1 mrtva šansa. čak je i puletić bolje rešenje od njega mada je u subotu mašio kad je morao da ga da.

 

ja bi uzeo lukakua, ne znam koliko je harikejn bolje rešenje. slatke muke.

 

 

Edited by parenzana
Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Radio je to Pep cesto ove sezone, davao Stounsu da iznosi loptu, sa manjim-vecim uspjehom, sa i bez Fernandinja/ Rodrija. Medjutim, raditi tako nesto u finalu CL, pa jos protiv brze tranzicije i igraca Celsija, nije samo arogancija vec totalna glupost.

 

Ovo +1. Takodje (pre)cesto je Fernadinjo npr stizao da sprijeci gol i ciste 2 na 2 situacije. 


Kad je radio? Rodri je za 2 sezone u PL propustio 6 tekmi. Loptu moze sa iznese i Ederson, ne služi Rodri tome. 

Link to comment
3 hours ago, parenzana said:

timo je ispod klase koja treba timu koji igra na suvu kontru i gde je potrebna velika efikasnost u napadu jer biva utakmica gde bude samo 1 mrtva šansa. čak je i puletić bolje rešenje od njega mada je u subotu mašio kad je morao da ga da.

 

ja bi uzeo lukakua, ne znam koliko je harikejn bolje rešenje. slatke muke.

 

 

pa obicno Celzi igra pozeshon gejm. Timo je ok za kontre je moze da trici kroz kanale i ume da doda. Ono sto Celziju treba je napadac koji ce da probije bunker. Celzi je pobedio sve vece timove od kad se Tuhel pojavio, cesto sa ravnopravnim posedom lopte. 

 

Po svemu sudeci, oni ce da uzmu Rajsa, Lukakua i Adamu. Voleo bih Kejna ali tesko... Totenhem ima trip da su tim koji je na nivou Celzija i kao nece da saradjuju u skladu sa nju world orderom. Cak je i interesantno koliko su stali u odbranu slave jednog Arsenala u trenutnoj polemici ko je "najveci" u Londonu. Brane narativ da je arsenal najveci jer je 50ih bio opasan tim.

 

Da se ja pitam, ja bih doveo Hålanda pa nek prsti

Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:


Kad je radio? Rodri je za 2 sezone u PL propustio 6 tekmi. Loptu moze sa iznese i Ederson, ne služi Rodri tome. 

Pa radio je, ne biljezim Stounsove nastupe, nisam lud kao @ArleKino  :D  Ne mogu da vjerujem da gledam Sitijeve klipove, ali evo imas ovde nekoliko s pocetka 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...