Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

1 minute ago, Lancia said:

znaci opet overthinking :sad:

 

Nemoj. Tesko je kad Origi postigne vise golova u finalima Lige Sampiona nego Siti u celoj karijeri. Mora se sabrati.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
19 minutes ago, Lancia said:

Brate, niko da te pohvali:D

gledao sam ih dva puta(čak ne ni cele utakmice) fa i prvenstvo i bilo je vidljivo, fudbalskim znalcima, da je tuhel zaključao pepa i da je u susretu ova dva tima chelsea u prednosti

 

žao mi što sam batalio klađenje, mada mi je danas prošlo kroz glavu da bi mogla neka masnija kinta da se stavi na plavcetm

  • +1 2
Link to comment

Nisam gledao ni minut ovog "finala", nikakvu emociju nemam naspram ova dva tima, ali realno, ovo finale, sa svojim učesnicima, je najgore finale u istoriji CL. Apsolutno ništa oba tima nemaju da zainteresuju običnog, normalnog, čoveka (koji je manjina, doduše) da uloži neku emociju u gledanje tih 90 minuta. Ovo finale je gorivo za sve one koji smatraju da je pravi trenutak da neki meteor pogodi Zemlju i prepolovi je, a ja sam sve bliži tom spektru razmišljanja.

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Ivo Petović said:

Nisam gledao ni minut ovog "finala", nikakvu emociju nemam naspram ova dva tima, ali realno, ovo finale, sa svojim učesnicima, je najgore finale u istoriji CL. Apsolutno ništa oba tima nemaju da zainteresuju običnog, normalnog, čoveka (koji je manjina, doduše) da uloži neku emociju u gledanje tih 90 minuta. Ovo finale je gorivo za sve one koji smatraju da je pravi trenutak da neki meteor pogodi Zemlju i prepolovi je, a ja sam sve bliži tom spektru razmišljanja.

 

Ja odgledao svih 100 minuta i gajim isti utisak. Treneri "vizionari" su postali previse uticajni u fudbalu, ubili su taktickim mrsomudjenjima svaku radost gledanja fudbala. Siti gubi celo poluvreme i ne moze kurcevu sansu da napravi iz svoje glasovite igre do noge, tek na kraju kad su shvatili da ce da padnu bez ispaljenog metka poceli su da preskacu igru i napravili nekakve dve nazovi sanse iz odbitaka, jedan traljav sut Mareza i jedan izblokiran Zesusa. Iskreno se divim ljudima kojima toliko malo treba pa smatraju da su gledali dobru utakmicu, ovo je bilo beskrajno glupo potrosenih 100 minuta zivota s moje strane.

 

edit: Izuzimam partiju Kantea koji je bio daleko najbolji igrac veceras.

Edited by harper
  • +1 1
Link to comment

Potpis na ovo Harperovo. Ja sam samo gledao drugo poluvreme i bas je smorilo. Bio je neki tempo ali nijedna lepa akcija za pamcenje, ili potez makar. Kao da je neko zadnje kolo u PL a sve odluceno.

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Ivo Petović said:

za sve one koji smatraju da je pravi trenutak da neki meteor pogodi Zemlju i prepolovi je, a ja sam sve bliži tom spektru razmišljanja

 

Ali inkrementalizam? Džo Bajden? Nada umire poslednja bla bla truć?

Link to comment
22 minutes ago, Ivo Petović said:

Nisam gledao ni minut ovog "finala", nikakvu emociju nemam naspram ova dva tima, ali realno, ovo finale, sa svojim učesnicima, je najgore finale u istoriji CL. Apsolutno ništa oba tima nemaju da zainteresuju običnog, normalnog, čoveka (koji je manjina, doduše) da uloži neku emociju u gledanje tih 90 minuta. Ovo finale je gorivo za sve one koji smatraju da je pravi trenutak da neki meteor pogodi Zemlju i prepolovi je, a ja sam sve bliži tom spektru razmišljanja.

 

Preterujes.

Ako je do emocije, onda cenim da si batalio gledanje jos od, sta znam,  2004.

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ali inkrementalizam? Džo Bajden? Nada umire poslednja bla bla truć?

 

Ha ha, you are so self important :laugh:

 

Šta kažu Glen Grinvald i Džimi Dor? Je l Taker karlson socijalista? 

 

Čitaj malo istorije druže, pa onda možemo da raspravljamo o svemu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...