Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

Kako sam self-important, kulturno te pitam odakle odjednom ta doomerska tendencija ("pravi trenutak da meteor prepolovi Zemlju") kad si pre samo par meseci bio sav shiny happy kontrirajući mom doomerismu? 

 

Bonus pitanje, kako te ne mrzi da kenjaš o utakmici koju nisi ni gledao?

 

Ja pogledao samo prvo poluvreme pa ne bih da komentarišem, ti nisi ni toliko ali eto, imaš mišljenje.

Link to comment
4 minutes ago, Budja said:

 

Preterujes.

Ako je do emocije, onda cenim da si batalio gledanje jos od, sta znam,  2004.

 

 

 

 

Naravno da (malo) preterujem, ovo je forum... gledao sam sve do sada, za svaki klub mogu da vežem neku emociju, istoriju..šta god. Za ova dva baš ništa, osim ako ne navijaš za Čelzi zato što je neka navijačka pesma pre 35 godina pomenula Čelzi u kontekstu jebanja protivnika,  samo zbog rime...sigurno ne zbog Borote :)

 

Anyway, obično ne pišem o stvarima koje ne gledam, ovo mi je više simbolično :)

Link to comment
37 minutes ago, Ivo Petović said:

Nisam gledao ni minut ovog "finala", nikakvu emociju nemam naspram ova dva tima, ali realno, ovo finale, sa svojim učesnicima, je najgore finale u istoriji CL. Apsolutno ništa oba tima nemaju da zainteresuju običnog, normalnog, čoveka (koji je manjina, doduše) da uloži neku emociju u gledanje tih 90 minuta. Ovo finale je gorivo za sve one koji smatraju da je pravi trenutak da neki meteor pogodi Zemlju i prepolovi je, a ja sam sve bliži tom spektru razmišljanja.

 

ovo finale je krunisalo seksi trojku (kai, mount i timo), koja ce vladati svetskim fudbalom u narendoj deceniji. 

 

 

 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Čelsi je bio taktički savršen a to je uvek lepo gledati. Čak ih ni gubitak Silve nije poremetio.

 

Nije mala stvar kada tim kao što je Siti 90 minuta ne može bukvalno nigde da prođe niti bilo šta mekano da napipa.

Link to comment

Odlično je bilo finale, sad to što sami klubovi nisu po volji je druga stvar. Nagledalo smo se neuporedivo gorih, da ne nabrajam sad ali mogu ako pućanstvo želi. 

Link to comment
10 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Naravno da (malo) preterujem, ovo je forum... gledao sam sve do sada, za svaki klub mogu da vežem neku emociju, istoriju..šta god. Za ova dva baš ništa, osim ako ne navijaš za Čelzi zato što je neka navijačka pesma pre 35 godina pomenula Čelzi u kontekstu jebanja protivnika,  samo zbog rime...sigurno ne zbog Borote :)

 

Anyway, obično ne pišem o stvarima koje ne gledam, ovo mi je više simbolično :)

 

Onda je tvoj koncept istorije malcice statican.

Ono, ako do 1975 nisi osvojio nista, onda si nebitan klub, cao-zdravo.

Onda je super liga odlican koncept, svi tu imaju neku istoriju, minus Chelsea i Man City i Tottenham, umesto kojih mogu da dujdu Everton, Nottingham Forest i, recimo, lupam, Aston Villa... jer... istorija.

 

Barem SVI engleski klubovi imaju istoriju duzu od Ludogoreca.

 

 

Link to comment
16 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

ovo finale je krunisalo seksi trojku (kai, mount i timo), koja ce vladati svetskim fudbalom u narendoj deceniji. 

 

 

 

 

 

veci si fanboy od mene

Link to comment
1 minute ago, 189- said:

 

veci si fanboy od mene

pa poce sam da pratim fudbal ponovo nakon 8-9 godina zbog celzijeve dece

Link to comment
6 minutes ago, Budja said:

 

Onda je tvoj koncept istorije malcice statican.

Ono, ako do 1975 nisi osvojio nista, onda si nebitan klub, cao-zdravo.

Onda je super liga odlican koncept, svi tu imaju neku istoriju, minus Chelsea i Man City i Tottenham, umesto kojih mogu da dujdu Everton, Nottingham Forest i, recimo, lupam, Aston Villa... jer... istorija.

 

Barem SVI engleski klubovi imaju istoriju duzu od Ludogoreca.

 

 

 

O bre, je l ti ovako racionalizuješ sve u životu?

 

 

Link to comment
27 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kako sam self-important, kulturno te pitam odakle odjednom ta doomerska tendencija ("pravi trenutak da meteor prepolovi Zemlju") kad si pre samo par meseci bio sav shiny happy kontrirajući mom doomerismu? 

 

Bonus pitanje, kako te ne mrzi da kenjaš o utakmici koju nisi ni gledao?

 

 

Jesi siguran da želiš (opet) ulaziti u ovu raspravu? Ja nisam, žao mi vremena.

  • Hvala 1
Link to comment
24 minutes ago, Ivo Petović said:

 

gledao sam sve do sada, za svaki klub mogu da vežem neku emociju, istoriju..šta god. Za ova dva baš ništa

Ivo, ti shvataš da je ovo subjektivno?

Arsenal je, recimo,  bukvalno klub koji ne bi mogao da probudi kod mene nikakvu emociju, ni pozitivnu, ni negativnu. Ono, Herta Berlin nivo..taj nivo ispraznosti

 

Valjda zato ljudi i navijaju za različite klubove.

Link to comment

Ne mora, hvala, samo reko' bolje ovde javno da raspravimo nego posle da me mesecima smaraš ničim izazvanim privatnim porukama... 

 

Ali ako nemaš vremena, nikom ništa, u redu je. Uživaj negledajući fudbal i seruckati ljudima koji ga gledaju kako nisu normalni.

 

@Ivo Petović

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

Ne mora, hvala, samo reko' bolje ovde javno da raspravimo nego posle da me mesecima smaraš ničim izazvanim privatnim porukama... 

 

Ali ako nemaš vremena, nikom ništa, u redu je. Uživaj negledajući fudbal i seruckati ljudima koji ga gledaju kako nisu normalni.

 

@Ivo Petović

 

Mesecima, jedna poruka :laugh:

 

Smešan si. Čitaj...ne Glena Grinvalda, od njega nećeš ništa naučiti.

Link to comment
3 minutes ago, Godfrey said:

Ivo, ti shvataš da je ovo subjektivno?

Arsenal je, recimo,  bukvalno klub koji ne bi mogao da probudi kod mene nikakvu emociju, ni pozitivnu, ni negativnu. Ono, Herta Berlin nivo..taj nivo ispraznosti

 

Valjda zato ljudi i navijaju za različite klubove.

 

Koliko sam shvatio do sada, postovi ovde su, u principu, subjektivni...ne plediram da zamenim Bibliju ili Karla Marksa u tome smislu :)

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...