Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

mozda ce izaci na dobro

na prvu mi izgleda da moj neki tim nece biti u prilici da postize istu kolicinu golova kao milan/real

ovo pravilo stoji od 1965-e, promenili su prakticno preko noci, cisto sumnjam da imamo isti interes al ok

izgleda da krece oma :s_w:

Edited by villiem
Link to comment

Nije preko noći, odavno se priča o tome.

 

Ukida se od sledeće sezone klupski, ali navodno još važi u kvalifikacijama za svetsko 2022. (To valjda za baraž, ili tamo neke kvalifikacione turnire koje se ne igraju po grupama nego nokaut?)

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

"I believe the tactical weight of the away goal has become too important," Arsène Wenger said in 2008. "Teams get a 0-0 draw at home and they're happy. Instead of having a positive effect it has been pushed too far tactically in the modern game. It has the opposite effect than it was supposed to have at the start. It favors defending when you play at home."

 

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ukida se od sledeće sezone klupski, ali navodno još važi u kvalifikacijama za svetsko 2022. (To valjda za baraž, ili tamo neke kvalifikacione turnire koje se ne igraju po grupama nego nokaut?)

 

i u grupama kada odlučuju međusobni susreti

  • +1 1
Link to comment

Najbolje da ukinu i gol razliku i medjusobni duel. Sve u kup sistem 1 meč na neutralnom terenu i udri.

Nisam imao pojma da ovde ima toliko protivnika gola u gostima.

Sad kad krenu da kokaju rezlutati kao u hokeju.

Link to comment

+1 za smrt golu u gostima. 

 

Još leteće izmene, da se digne tempo igre. I štopovanje vremena, da se obesmisle i nestanu ova prenemaganja I razvlačenje. I to je to. 

  • +1 2
Link to comment

To sa izmenama kao na hokeju, mi deluje kao dobra ideja. Smanjuje se opterecenje igraca i omogucava odrzavanje tempa igre. Za razvlacenja se slazem. Ja bejzbol volim da gledam, bas iz tog razloga sto ne postoji vremenska komponenta, pa i nema razloga za odugovlacenje, dok je simuliranje nepoznata stvar.

Link to comment

Ja bih uveo i neke power ups, kao u arkanoidu. Pokupiš žeton i imaš pravo da suziš gol na 15 minuta i martinele da nema auta

  • Haha 1
Link to comment
To sa izmenama kao na hokeju, mi deluje kao dobra ideja. Smanjuje se opterecenje igraca i omogucava odrzavanje tempa igre. Za razvlacenja se slazem. Ja bejzbol volim da gledam, bas iz tog razloga sto ne postoji vremenska komponenta, pa i nema razloga za odugovlacenje, dok je simuliranje nepoznata stvar.
Tu ima jedan problem a to je sto bi onda ovi najjaci timovi pokupovali sve sto valja i onda menjali igrace na 10min. A za stopovanje vremena se slazem.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

nije  loš program danas s obzirom da je prvo kolo q, Ferencvaroš - Priština, Helsinki - Budućnost, CFR Cluj - Borac BL. parovi kojih se ne bi postidelo ni 2. kolo q

 

sutra Dinamo, otkud oni od prvog kola?

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...