Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

Ali Pep koji je počeo bez zadnjeg veznog, plus Sterling koji je nosio traku u jednom momentu, pa najbolje da je zaslužio bilo šta.

Čelsi odličan, sve odigrali kako treba, takoreći rutinirali.

  • +1 1
Link to comment

Bravo za Celzi i Tuhela. Plavci, insalah cestitke na tituli. Zajebana ste ekipa. Dobr tekma. Greota za de Brujnea sto se povredio mada je doprineo igri kao ja trenutno, Aguera i jos par koji su ginuli za tim ali jbg. Sledeca sezona je vasa sezona

 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

Ali Pep koji je počeo bez zadnjeg veznog, plus Sterling koji je nosio traku u jednom momentu, pa najbolje da je zaslužio bilo šta.

Čelsi odličan, sve odigrali kako treba, takoreći rutinirali.

Da, ovo je zaista bilo suludo, mozda nam Ruksa objasni sta je Pep zamislio.

Link to comment

hvala na cestitkama. realno zbog jamesove frizure smo zasluzili poraz pff. bio sam skroz miran pre i tokom utakmice, cekajuci samo trenutak kada ce nas jebati ruzno. 

 

opet, mogli smo dati jos 2-3 gola ali bilo bi glupo tako. defanzivci kante kovacic :hail:

 

tri pobede za redom protiv cityja. uzeli smo im dve titule :laugh: i izborili ls.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Da, ovo je zaista bilo suludo, mozda nam Ruksa objasni sta je Pep zamislio.

 

sve najbolje 

Link to comment
9 minutes ago, bags said:

Mislim da je ovde Pep direktni krivac. City odigrao bas losu utakmicu. Delovali su tako istroseno. Celzi je bas zeleo vise pobedu.

 

Meni je delovalo da je u Sitiju jedino Walker želeo pobedu. Ovi ostali su se pogubili u Pepovim G6-H8 inovacijama.

 

Kod Čelsija je i Azpi bio odličan. Ono izbijanje lopte ispred Ilkaya bi pola igrača na njegovom mestu pretvorilo u autogol.

 

I koliko Čelsiju znači sad kad imaju golmana a ne kiksaru...

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...