Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

Potpuni hit je da se sad traži desni bek po ubrzanom postupku, iako je bilo ko ko je pogledao jednu utakmicu Partizana prošle sezone mogao da vidi da tu škripi i ako mu je dioptrija u debelom minusu. Isto važi i za golmana.

Šta su ti ljudi radili u pauzi između dvije sezone, čime su se oni bavili, to niko živ ne zna.

Link to comment
5 minutes ago, keitel said:

Potpuni hit je da se sad traži desni bek po ubrzanom postupku, iako je bilo ko ko je pogledao jednu utakmicu Partizana prošle sezone mogao da vidi da tu škripi i ako mu je dioptrija u debelom minusu. Isto važi i za golmana.

Šta su ti ljudi radili u pauzi između dvije sezone, čime su se oni bavili, to niko živ ne zna.

 

Savo je do utakmice sa novim pazarom, pricao kako je tim ekstra popunjen, namesten i utegnut, i kako mu ne trebaju nikakva pojacanja. Doduse u analizi prosle sezone je rekao da smo platili ceh tankoj rotaciji, ali boze moj necemo terati mak na konac

Link to comment

Miljkon :ajde:

 

osim ako nije drastično uznapredovao u svakom smislu

 

nego, vidim da u toj Lozani ima i neki Kukuruzović. nekako mi ide u paketu sa Boranijom. možda bude i popust.

Link to comment

@ZokiAsov tačno ali to je bila njegova iluzija a onda je održao sastanak sa igračima gde su isplivali razni problemi

- siguran sam da se prenerazio kada je ćelavi zakukao i tražio da ga vrate na štopera, on je igrama u pfc stigao i do repke na toj poziciji ali vidi se da nije srećan na njoj, očigledno je za savu i takav bek, operisan od ofanzvne igre, bio dovoljno dobar ali avaj sada mora da raspiše konkurs za poziciju, za koju je mislio da je popunjena kada je ćelavi pre mesec dana produžio ugovor

- tatko je tražio kapitensku traku sa čime se očigledno ne slaže dobar deo igrača pa i tu ima problema, a navodno se i potukao sa sumom

- možda je to razlog za sklanjanje iz tima u prošlom kolu, možda ga nameštaju za prodaju/šut kartu jer njegov doprinos baš i ne vredi 600k godišnje koliko prima po maderašima

- dečkonja je od kako je presadio kosu :happy: 30% lošiji igrač u odnosu na prošlu jesen

Edited by gone fishing
Link to comment

Ako u 2020oj imamo problem da kapiten kluba bude stranac onda jebes ga bas. Voleo bih da cujem tu logicku vratolomiju po kojoj je Lola vise za kapitena od Natha.

 

A sto se tice rasprodaje i stranaca, ne znam tacno koliko i kako funkcionise prozor™ u ovoj sezoni ali u slucaju da se ne dokopamo grupa cenim da sledi ozbiljna rasprodaja. Kao i da ako udjemo, mozemo da se nadamo jos jednom ili dva krstena pojacanja.

Link to comment
23 minutes ago, gone fishing said:

- siguran sam da se prenerazio kada je ćelavi zakukao i tražio da ga vrate na štopera, on je igrama u pfc stigao i do repke na toj poziciji ali vidi se da nije srećan na njoj, očigledno je za savu i takav bek, operisan od ofanzvne igre, bio dovoljno dobar ali avaj sada mora da raspiše konkurs za poziciju, za koju je mislio da je popunjena kada je ćelavi pre mesec dana produžio ugovor

pa jbt. pre će se razrešiti Kosovski čvor nego pitanje desnog beka u Partizanu

 

klub koji daje 9 mil. evrića na plate (kao što kaže izveštaj) ne može, ne sme, nije normalno, nije logično da tri godine traži desnog beka....i da onda završi priču dovođenjem Miljkona. samo čekam da i Akesentijević uskoči u priču.

 

nama će izgleda poći za rukom da dovedemo desnog beka koji je lošiji na svojoj poziciji od štopera koji tu poziciju privremeno krpi (a davno su mudri ljudi rekli da su u politici najtrajnija privremena rešenja, što je očito primenljivo i na fuzbal)

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...