Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

ajde ovako, na osnovu viđenog na terenu i odnosa očekivano/viđeno blagu prednost za sada ima LP....to je trenutno stanje ali i živa materija, podložno promenama. potreban je određen kontinuitet da bi zvanje bilo formalno prikačeno na odgovarajući rever

Link to comment

Predlažem da se povuče forumski nadimak Buzda, jer samo jedan je Buzda najbolji strelac Kupa Srbije 19/20.

Navijači Vodojaže znaju zašto.

  • +1 2
Link to comment

Panj, tele, balvan, topuz, bukva, zvekan... ima toga.

Ali to ne bi trebalo dodeljivati unapred, neka bude spontano kao sa Tečom, Cepanicom Bajićem ili Buzdom.

Inače, Slovenci Ivanovića najavili kao Runi u Olimpiji :laugh::hail:

 

Link to comment

ko znaa možda kod njih bude ubojit kao u spartaku, kod nas nije mogao da dođe do izražaja protivu autobusa ali u slabijoj ligi i ako protiv olimpije ne parkiraju isti biće on dobar :D

Link to comment
12 minutes ago, BWA said:

Nego, koji ćemo  alternativni nadimak dati Boranijaševiću kad stigne? Mislim, Boranija se podrazumijeva, ali moglo bi i Mahuna ili Mauna.

 

33 minutes ago, Mark Rothko said:

Panj, tele, balvan, topuz, bukva, zvekan... ima toga.

;)

  • Haha 1
Link to comment

+1 na post Mark Rothka, Lazar Pavlovic Paju i Boba. Za Matarru naseg Matica - bukva? Kad ga zvekne u 4.kolu u 93.min...

 

Znaci nadimci iz milja kao Tresko za Ivanovica, to je kao tepanje... 

 

Nego izgleda nije to jos sigurno za Buz... Ivanovica. Pored onog centarfora sto je igrao protiv Samroka (potisnuh mu ime u nesvesni deo) jedan od najlosijih igraca koji su igrali u FKP

Link to comment
12 hours ago, gone fishing said:

ko znaa možda kod njih bude ubojit kao u spartaku, kod nas nije mogao da dođe do izražaja protivu autobusa ali u slabijoj ligi i ako protiv olimpije ne parkiraju isti biće on dobar :D

mene više interesuje dal ovi Letonci imaju položeno za D kategoriju

 

1 hour ago, mozzer said:

+1 na post Mark Rothka, Lazar Pavlovic Paju i Boba. Za Matarru naseg Matica - bukva? Kad ga zvekne u 4.kolu u 93.min...

 

Znaci nadimci iz milja kao Tresko za Ivanovica, to je kao tepanje... 

 

Nego izgleda nije to jos sigurno za Buz... Ivanovica. Pored onog centarfora sto je igrao protiv Samroka (potisnuh mu ime u nesvesni deo) jedan od najlosijih igraca koji su igrali u FKP

konkurencija je jeziva. ne samo da se ne bi moglo tvrditi da je najgori, već je upitno i dal je jedan od najgorih. na drugoj strani spekra, na žalost, konkurencija nije tolika, iako je značajna.

 

ima tu i do ličnih impresija i frustracija, nekog igrača naprosto ne podnosiš. ja recimo očima nisam mogao da vidim Bajića, iako realno nije bio najgori kad se posmatra ko je sve igrao na toj poziciji. doduše nije ni daleko od dna. meni u kategoriju nagorih svakako ulaze i oni koji posvedoče da nemaju kvalitet ali se iz nekog razloga zapate u timu. tako da značajno utiče i period koji je dotični igrao, naročito ako je uzaptio poziciju startera. ovi krševi što dođu i prođu ko da nikad nisu bili, teško da mogu da uđu u konkurenciju (Georgijević npr). mogli bi da im je data šansa, ali hvala Bogu dragome pa nije. i takvih ima kolko hoćeš.

 

Edited by Ted
Link to comment

Hm Bajic je, ipak, znao malo fudbala... a znao je i razne zakulisne radnje... meni je kriterijum za najgoreg igraca da neko NIJE fudbaler kao Ivanovic... nasao sam na Netu - Jovancic je taj lik protiv Samroka... kad se samo setim... Bajic je ako se ne varam dao i gol iz penala protiv Artmedije, nemojmo... posle naravno zatvorio sta treba sa Tikvom...

 

Nego kada osvajamo nove bodove, tj kada se igra naredna utakmica?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...