Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

ja sinoć kliknuo na link, klasična prevara

u tekstu naravno apsolutno ničega nema što je pomenuto u naslovu

 

 

reportovao sam ih zukerbrgu da šire fake news
:fantom:

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Izbusen Klub iznutra, kada malo krene salju se huligani ili se organizuju podele i incidenti na tribinama uz direktno ucesce policije i njihovih kriminalaca, konstantna mrznja od strane kriminalaca i goveda iz FSS-a, ucenjena Uprava... tako ce biti dok je ova vlast. Jedina sansa FKP je da, uz sve ogromne pritiske, probleme i nemoguce uslove rada, prodaje 1-3 najboljih  igraca da zaradi 10-15m i udje u LE i tako nekako posluje na nuli plus da se skinu neke pare za sps (Vucelic, Ruuic) i sns (Vazura). Tako ce biti dok je ovav vlast...titula je nemoguca i sve se strigo kontrolise ako treba poslace policiju u Klub kao sto salju svakom ko ne sledi instrukcije..

Na ruku ne ide i potpuno nesposobno i korumpirano rukovodstvo UEFA koje zataskava mesanje politike u sport i namestanje... plus menja takmicenja u korist bogatih...

 

So tako je kako je... Savò je pregoreo, odradjuje covek i razumem ga... da uzme neku lovu i bezi... uostalom kao i vecina ljudi u Srb nazalost...

 

Biche bolje

Link to comment
1 hour ago, levi said:

 

kakav je Đumi bio kod vas?

Sto pitas, grobar je on. Dobar, povezao tim za kratko vreme, novosadska skola kao cika Bobe. Isla prica da nema autoritet za prvog trenera, takva licnost. To vec ne znam. 

  • +1 1
Link to comment
Sto pitas, grobar je on. Dobar, povezao tim za kratko vreme, novosadska skola kao cika Bobe. Isla prica da nema autoritet za prvog trenera, takva licnost. To vec ne znam. 

 

znam, pitam jer ima marketing kao da je Klop  https://parapsihopatologija.com/forums/topic/21251-fk-partizan-202021/page/34/?tab=comments#comment-4823127  volom kad je neko ovako posvecen, pa me zanima kako je to izgledalo kad je sam radio

 

 

 

 

 

Link to comment

Jaci od dva Letonca koji su mogli da padnu, vicesampioni prosle sezone i osvajaci kupa. Ove sezone isto drugi trenutno (11 kola odigrano, prvenstvo u toku). Svakako ne bi trebalo da budu veci problem. Ispali od Olimpije prosle godine u prvom kolu kvalifikacija za LE. (0-2, 3-2, ukupno 4-3)

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...