Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

8 minutes ago, Ted said:

ne bi Popović video gola da nije ovog kretenskog pravila o dva u21 igrača. verovatno je procena da je na svojoj poziciji bolji od u21 igrača na drugim pozicijama. mada iskreno nisam očekivao da golmanom pokrivamo tu obavezu. sa druge strane ne bi bilo normalno da Pavlović počinje umesto Sume niti Čolić umesto Asana ili Lazara Markovića. postavlja se pitanje šta ako se Popović povredi npr. ili dobije crveni.

 

ili recimo da se povredio danas u toku prvog poluvremena. morao bi da uđe Stojke, a onda bi morao da vadiš još nekog i da ubacujeć Čolića npr. zaista, ovo ko je smislio treba ga tući dok ne prizna kako je došao na ideju :)

 

nego, počeo si da pratiš domaće tekme :thumbsup:

smislio je ili bolje reći prepisao kokeza od rumuna, koji su zahvaljujući tom pravilu ostvarili neke uspehe sa mladim repkama, a znamo kako su naši napaljeni na neki rezultat pa makar i u bezvrednim mlađim selekcijama

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

RFS,Botosani i Valmeiru.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

ovu su potencijalni protivnici?

 

ok, Rumuni, ali šta je bre ovo ostalo

Link to comment
Just now, gone fishing said:

smislio je ili bolje reći prepisao kokeza od rumuna, koji su zahvaljujući tom pravilu ostvarili neke uspehe sa mladim repkama, a znamo kako su naši napaljeni na neki rezultat pa makar i u bezvrednim mlađim selekcijama

pa mi smo i bez tog pravila ostvarili sjajne rezultate sa mlađim repkama.

 

 

Link to comment
Just now, *edited by mod said:

Letonija 1 i 2

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

aha

 

spram kurate sreće u žrebu možemo već početi skauting Rumuna

  • +1 2
Link to comment

da ali te rezultate je ostvario tole još daleke 2014 odn 2015 kokeza nema čime da se pohvali, čak ne uspeva ni da se plasira na ta prvenstva sa klincima u zadnjih 2-3 godine

Edited by gone fishing
Link to comment
1 minute ago, gone fishing said:

da ali te rezultate je ostvario tole još daleke 2014 odn 2015 kokeza nema čime da se pohvali, čak ne uspeva ni da se plasira na ta prvenstva sa klincima u zadnjih 2-3 godine

pa je zato rešio da se iživljava nad domaćim klubovima.

 

pominjao sam motke u jednom od prethodnih postova. povlačim. treba bacač plamena

Link to comment

od 4 komada, tri na srecu. Savo je zrtvovao neku kozu sa Sumom pre par dana pa je doslo na svoje, al cekam prvo gostovanje da vidimo opet kad krene bunker koliko je sati.

Link to comment
26 minutes ago, Ted said:

da si gledao Pazar batalio bi priču do kraja života :)

 

mene još uvek nelagoda hvata kad se prisetim. trebaće vremena da izbacim to iz glave.

Pogledaj reprizu ove rapsodije večeras i Pazar će se polako izgubiti u bespućima povijesti nogometa.

  • +1 1
Link to comment

treba mi nešto jače.....neka pobeda nad Juventusom u Torinu golom Buzde u 95. minutu na asistenciju Smiljanića (a celu utakmicu smo igrali bez Sume, Sadika, Natka i Asana - svi povređeni) :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...