Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Kako se nepogrešivo ponavlja scenario kod svakog stranca koji osim suvog kvaliteta pokaže i neku dodatnu posvećenost, motivisanost, želju da povuče ceo tim ka nekom uspehu. Malo prodrmaš žabokrečinu i odmah vaspitna zauška, a ubrzo i šut karta. Njihov stranac po meri je brat Sadik, da ćuti i isporučuje dok ga ne zavaljaju negde. Problem je samo što na jednog takvog dolazi 30 do 40 potpunih promašaja ali bože moj, nije svaki dan Božić.

Link to comment

Ne znam, meni je nathko ubedljivo najozbiljniji i najkvalitetniji igrac partizana. Sve sto je partizan dobro odigrao a da sam ja gledao je bilo kad on diriguje. Po meni je njegov uticaj na tim kao sto je marin imao uticaj na zvezdu. Kolika god da mu je plata mislim da zasluzuje.

Suma mu realno nije ni crno ispod nokta.

Mnogo veci problem su ostale drvosece u vezanom redu. Mislim da se zdjelar dize u nebesa a mene bas i nije dojmio i ne znam cemu toliko divljenje. Asano kako je najavljivan nista nije pokazao. Markovic je dobar, ali je ko boaci, povredi se na svakih 15 minuta fudbala.

Sve u svemu, izraelac vam je vise od pola tima i njegovo sklanjanje bi bio svojevrstan harikiri...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Kakvo ludilo je bilo na ovoj tekmi. Naročtio prvo poluvreme. Naročito posle drugog gola, Bogun. Kakva je to erupcija bila.

 

Bili smo na istoku. Sećam se da je Filipenko opušteno pošao u papučama ili sandalama u onaj krkljanac. Činejnica da sam uspeo da mu bacim cigaretu na stopalo je samo logična posledica :D

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Jao prva dva gola, tarnat sam kao duh, jeremis glavom...radakovic ni da se pomeri, makar paradom da ulepsa gol...kod treceg gola balak zbunjen, nit ga ko napada niti ista slicno...inace kad smo se vracali sa utakmice napali nas neki klinci koji su doduse tad bili stariji od nas i meni uzmu sal i jedan od njih mi drkne samar...a ja najmanji od sve dece...obecao sam tada samom sebi da cu naci tog lika, a kad ga nadjem reci cu mu da nije lepo to sto je uradio

Edited by shimpr
Link to comment

Subotić slobodan igrač. Ne znam u kakvom je stanju ali bi nađq sigurno pomogao. Doduše po karakteru nešto mi ne deluje da bi igrao u našoj ligi ni za brdo para.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...