Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

koji je njegov cv?

znam da je bio trener/pomoćnik kod nišlija, kako je sve ove godine prolazio ispod radara ovakav biser zlatiborske fidbalske škole

Link to comment
12 minutes ago, fandorin said:

   Poštovane komšije, stigao vam finansijski izveštaj revizora na dan 31.12.2019. Bolji ste od nas, čestitam. 

laažu maderaški novinari, sve je to milojkova škola :happy:, dug je zapravo 19 milki, ne bi nas uprava lagala :D

Link to comment
Quote

 Taj rezultat je bio mizeran i poražavajući. Govorio je da momci nisu hteli iz nekog razloga. Ja te razloge nisam imao u glavi i ostao sam zatečen kada sam ih čuo. Postoji niz problema unutar ekipe koje sam tek sada video. Da li ćemo uspeti i u kojoj meri da ih rešimo... 

 

 

Savo otkrio toplu vodu i ostao zatecen. Iz njegovih reci deluje da nas u narednim danima ocekuje neverovatna renesansa...

Link to comment

Pa sad...videćemo već protiv Javora. Da li će biti sklanjalice da se zataška sve ovo ili ćemo opet da dobijemo po labrnji.

Ovo prvo će biti ako ova govna od uprave nemaju još zamenu.

Link to comment

Navodno se pobila 4ca posle treninga posle pazara. Ko su, šta su ne znam. 

 

Dobra je priča bila pred sezonu, okupljeni tim, napad na titulu. Sad kad izduvamo odmah u kvalifikacijama biće rasprodaja i opet u krug. No da sačekamo sutra, nadam se odgovoru igrača I Save. 

Link to comment
3 hours ago, ZokiAsov said:

 

 

Savo otkrio toplu vodu i ostao zatecen. Iz njegovih reci deluje da nas u narednim danima ocekuje neverovatna renesansa...

 

Morao sam da izguglam da vidim dal sam dobro skontao da je to čovek izjavio. Alal vera. Čovek nema pojma šta mu se dešava u ekipi i to iznosi još u javnost. Bogotac. 

Link to comment

lepa vest lepu vest stiže. sumrak na terenu, mrak u svlačionici, trener koji prvi put cuje za poremecene odnose, finansijski izveštaj....sta je sledece?

 

rekao bih da ne pije vodu obrazlozenje da su za sve krivi Đilas, Šolak i žuta banda. ili mozda jesu. ja u ovom nasem naprednom svetu ja jos nisam cuo da je neko drugi kriv za bilo sta. mora biti da su oni. mamu im jebem.

 

edit.

ovo se jedino rešava metodama koje je obrazlozio plemeniti Jovo Bakic. u suprotnom agonija ce trajati doveka.

 

 

Edited by Ted
Link to comment
 
Morao sam da izguglam da vidim dal sam dobro skontao da je to čovek izjavio. Alal vera. Čovek nema pojma šta mu se dešava u ekipi i to iznosi još u javnost. Bogotac. 
Posle godinu ipo primetio probleme u ekipi. Vreme je da Goranz krene sa mantrom.

Inače, moj glas ide Đumiju.

Sent from fav toy

Link to comment

Ahaha, to što Vučićevci u svom saopštenju komentarišu sudjenje i nema sankcija i to sve nema veze, ali ako im odgovoriš i još njih pomeneš u odgovoru na saopštenje, tebe sankcionišu:

 

 

Quote

 

Zajednica tužila Partizan zbog saopštenja FOTO

Zajednica Superlige i Prve lige Srbije pokrenula je sudski postupak protiv Fudbalskog kluba Partizan

 

Severna Koreja govna da jede.

Link to comment

hahahahahahahaha, koji su to govnari. vredjanje pravnog lica koje duguje milion evra za struju i vodu a dovodi bivse igrace MU i drzi 100 igraca pod ugovorom.

 

pa to pravno lice je najveca uvreda za zdrav razum.

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

lepa vest lepu vest stiže. sumrak na terenu, mrak u svlačionici, trener koji prvi put cuje za poremecene odnose, finansijski izveštaj....sta je sledece?

 

rekao bih da ne pije vodu obrazlozenje da su za sve krivi Đilas, Šolak i žuta banda. ili mozda jesu. ja u ovom nasem naprednom svetu ja jos nisam cuo da je neko drugi kriv za bilo sta. mora biti da su oni. mamu im jebem.

 

edit.

ovo se jedino rešava metodama koje je obrazlozio plemeniti Jovo Bakic. u suprotnom agonija ce trajati doveka.

 

 

ko ti je kriv kada ne pratiš pantaru :happy:

- ovo je jasan napad na pfc, sa ciljem da se klub uništi do polaska dece u školu, jer kada dođe jesen i situacija se zagužva av će imati preča posla...

- takođe je prozvao upravu da počne da radi svoj posao i da ako to ne umeju, ne žele ili ne smeju da odu iz kluba

- kaže ako bi on ispričao šta sve zna o trojci vvv, sa kojom se družio 6 godina, taa emisija bi imala milionski pregled ali avaj on ne želi da daje municiju neprijateljima pfc

Link to comment
hahahahahahahaha, koji su to govnari. vredjanje pravnog lica koje duguje milion evra za struju i vodu a dovodi bivse igrace MU i drzi 100 igraca pod ugovorom.
 
pa to pravno lice je najveca uvreda za zdrav razum.

Nisu govnari. Vasi govnari svaki dan prave svinjac od fudbala, vredjaju koga stignu i kako stignu i sad ih prvi put neko tuzio. Govnari se sad bune sto je Zvezda komentarisala sudjenje a oni ga svaki dan komentarisu. Evo Pantic juce vredja onog lika sa Arene sto analizira sudjenje, naziva ga razrokim i preti mu hapsenjem jer je rekao da nije bio ofsajd kog gola Pazara kao sto i nije bio. To nije normalno ponasanje kao ni oni termini debeljka o varioli koroni i sl. Da je savez normalan odavno bi dobili tuzbe i zabrane, ovako mogu neometano da sire smrad.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...