Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

gledam Pantićev izveštaj, jel realno da Partizan ima problem sa pravilom u21, da mora da brani upitno upotrebljivi mladi golman, da bi mogli da sastave tim? mislio  sam da će Partizan najmanje da oseti novo pravilo, a da će Zvezda da se krpi..

Link to comment
2 minutes ago, BlackGeorge said:

Mislim da nijedna ova izreka ne može da se primeni na Savu Miloševića. Nije glup, nije ni idiot. Nije ni bitanga ni bandit. Nije lud, nije kreten, kriminalac, silovatelj, šarlatan. 

 

On je samo tvrdoglav i ne zna... Ali neće da prizna da ne zna i da kulturno ode.

 

Nama je potreban neko ko zna. I to znanje da se primeni. I da se kulturno plati to znanje.

 

A ne da cimamo za rukav legende i da ih pitamo "oćeš da probaš malo da budeš trener?"

 

Za to treba imati upravu koja će to sve da primeni a ne ove lopove koje ne možeš oterati.

nisam mislio na Savu, nego na ove malo više u hijerarhiji

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

gledam Pantićev izveštaj, jel realno da Partizan ima problem sa pravilom u21, da mora da brani upitno upotrebljivi mladi golman, da bi mogli da sastave tim? mislio  sam da će Partizan najmanje da oseti novo pravilo, a da će Zvezda da se krpi..

golman je tu najmanji problem.

 

sa ovakvom odbranom ne bi pomogao danas ni Ter Štegen

Link to comment

Panticev izvestaj u kome kuka na sudjenje i los teren, umesto da je osuo drvlje i kamenje po savi i igracima sto nisu pregazili novi pazar ko plitku josanicu? Ma daj. Pop nije kriv niti za jedan gol, vec kriminlana odbrana plus maestro zdjelar.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

Znam da je to ovde nepopularno reci, ali savo je jedan klasican kurac na biciklu. Da ti ekipa ovako izgleda posle godinu dana na okupu iz meca u mec je jebena sramota. Opegla te sa tri komada ekipa koja je administrativnim putem ubacena u takmicenje a rezultatski nije bila ni blizu promocije. Ne mozes da motivises igrace koje si sam selektirao, idi rodjeni vidi kakvo je jagnje kod kokeze i pantele pa nek se aleks ferguson opet divi tvojim analizama

 

39 minutes ago, BlackGeorge said:

Znači ovako...

Igraš protiv drugoligaša koji je prošlu sezonu završio na 10.mestu. Administrativnim putem prebačen u najviši rang takmičenja.

Taj "drugoligaš" u 32 kola postiže u proseku gol po utakmici.

 

I onda nas napumpa sa 3 komada a mogao je još toliko.

 

Savo majstore :ziga:

 

Da se zove Miroslav Đukić, Reber, Ješić, čika crni.....odavno bi bio oteran. Ovako ne...bolećivi smo na "legende", žmuri se na oba oka...

 

 

nisam gledao utakmicu i bolje što nisam. 

 

i uvek sam na strani Save, ali kume danas nisi smeo da primiš tri gola pa da zemlja gori. gde je ta priprema utakmice i motivacija i sve što si spremao godinu i kusur. Svakom opraštamo loš dan, ali javno kažem ako se ponovi nikad više o Savi neću reći da je za PArtizan. 

Drugi problem je koga umesto Save? Nešto mislim da neće niko da odreši kesu za Mateusa... Ako je zamena Radovan Ćurčić, Savo nek ostane doživotno neću reći ništa. 

Link to comment
2 minutes ago, twisted said:

 

 

 

nisam gledao utakmicu i bolje što nisam. 

 

i uvek sam na strani Save, ali kume danas nisi smeo da primiš tri gola pa da zemlja gori. gde je ta priprema utakmice i motivacija i sve što si spremao godinu i kusur. Svakom opraštamo loš dan, ali javno kažem ako se ponovi nikad više o Savi neću reći da je za PArtizan. 

Drugi problem je koga umesto Save? Nešto mislim da neće niko da odreši kesu za Mateusa... Ako je zamena Radovan Ćurčić, Savo nek ostane doživotno neću reći ništa. 

Matori ja sam mislio da preterujes ono kad smo se videli ali Boga mi ne da ne preterujes nego si 100% u pravu. Dok su Vucelic, Vazura ili bilo kakva slicna zgadija u Klubu ovo nema smisla pratiti. Ja sve kao nije, ajde jos ovu  tekmu jos ovu sezonu, lazem samog sebe, produzavam ali ne ne ne. To je bas to i 100% si bio u pravu. Isto vazi, da me neko ne razume pogresno, za Terzice Kokeze Ustve Djurice Covice Ostoje i ostale lopove kriminalce secikese i sns-sps zgadiju. Ajde bre Cao...

  • +1 1
Link to comment

otišao savi pomoćni trener, i sad se vidi njegovo znanje

 

on, savo, je potpuno pogubio konce nad ekipom. to se videlo u kruševcu, a videlo se i danas

  • +1 2
Link to comment

videćemo narednih dana kako će Savo da lomi. dosta je postigao i očekivalo se da ove sezone to možda i dođe na naplatu. ali negde škripi. ne u smislu da nam treba bolji igrač ovamo ili onamo  (to uvek treba i ne samo nama nego i mnogo boljima od nas). ne radi se ovde o tome. već o činjenici da ekipa izgleda kao da sabotira trenera i ponaša se kao u situaciji kada uprava dovede nekakvog kretena za trenera. a činilo se da nema problema sa autoritetom i odnosima na relaciji trener - igrači, osim onih uobičajenih i očekivanih.

 

realno, Savo je više postigao finansijski nego rezultatski. iako bi jedno od drugog trebalo uglavnom da zavisi, u ovom slučaju finansijski efekti za vreme Savinog mandata su odlični. a u najavi su i bolji. što bi rebalo da znači da je uprava srcem i dušom uz njega (odnosno keš u najavi).

 

ali ostaje taj problem za Savu kao trenera. a to je rezultat. da, finansijski efekti su odlični. da, odaće mu priznanje da je ekipa igrala lepo, moderno, na gol više, najbolje protiv najjačih. ali, još jedna godina u kojoj titula ode u septembru može da se pokaže i kao kraj priče. jel logično je da dobra igra donosi rezultat a rezultat finansijske efekte. a Savo nema ono što je treneru najvažnije, rezultat. i to ga jebe u ovoj jednačini. ako se ispostavi da ne može, u najmanju ruku, da diše za vrat večitom rivalu, dići će sidro.

Link to comment

Neće Savo nigde...

 

Vrlo sam razočaran, zaista razočaran u neke stvari. Ako budem nastavio ovo da radim, moraće stvari iz korena da se menjaju. Biće priče ovih dana, ovo je zaista razočaravajuće i tužno od nekih igrača.Uvek sam preuzimao sve na sebe i spreman sam i sad. Ovo je tužno i ružno - rekao je Milošević.
Link to comment
16 minutes ago, Ted said:

videćemo narednih dana kako će Savo da lomi. dosta je postigao i očekivalo se da ove sezone to možda i dođe na naplatu. ali negde škripi. ne u smislu da nam treba bolji igrač ovamo ili onamo  (to uvek treba i ne samo nama nego i mnogo boljima od nas). ne radi se ovde o tome. već o činjenici da ekipa izgleda kao da sabotira trenera i ponaša se kao u situaciji kada uprava dovede nekakvog kretena za trenera. a činilo se da nema problema sa autoritetom i odnosima na relaciji trener - igrači, osim onih uobičajenih i očekivanih.

 

realno, Savo je više postigao finansijski nego rezultatski. iako bi jedno od drugog trebalo uglavnom da zavisi, u ovom slučaju finansijski efekti za vreme Savinog mandata su odlični. a u najavi su i bolji. što bi rebalo da znači da je uprava srcem i dušom uz njega (odnosno keš u najavi).

 

ali ostaje taj problem za Savu kao trenera. a to je rezultat. da, finansijski efekti su odlični. da, odaće mu priznanje da je ekipa igrala lepo, moderno, na gol više, najbolje protiv najjačih. ali, još jedna godina u kojoj titula ode u septembru može da se pokaže i kao kraj priče. jel logično je da dobra igra donosi rezultat a rezultat finansijske efekte. a Savo nema ono što je treneru najvažnije, rezultat. i to ga jebe u ovoj jednačini. ako se ispostavi da ne može, u najmanju ruku, da diše za vrat večitom rivalu, dići će sidro.

Ma daj bre Tede kakva sabotaža igrača. 

To je neznanje.

 

Pročitaj prezimena golmana, bekove i štopere pa kaži da li bi ih ti uopšte i dovodio a kamoli stavljao u prvi tim. Kakve hvalospeve je pričao po medijima o menadžerskim igračima koje nam je poturio onaj govnar legionar.

 

 

Edited by BlackGeorge
  • +1 2
Link to comment
24 minutes ago, Ted said:

videćemo narednih dana kako će Savo da lomi. dosta je postigao i očekivalo se da ove sezone to možda i dođe na naplatu. ali negde škripi. ne u smislu da nam treba bolji igrač ovamo ili onamo  (to uvek treba i ne samo nama nego i mnogo boljima od nas). ne radi se ovde o tome. već o činjenici da ekipa izgleda kao da sabotira trenera i ponaša se kao u situaciji kada uprava dovede nekakvog kretena za trenera. a činilo se da nema problema sa autoritetom i odnosima na relaciji trener - igrači, osim onih uobičajenih i očekivanih.

 

realno, Savo je više postigao finansijski nego rezultatski. iako bi jedno od drugog trebalo uglavnom da zavisi, u ovom slučaju finansijski efekti za vreme Savinog mandata su odlični. a u najavi su i bolji. što bi rebalo da znači da je uprava srcem i dušom uz njega (odnosno keš u najavi).

 

ali ostaje taj problem za Savu kao trenera. a to je rezultat. da, finansijski efekti su odlični. da, odaće mu priznanje da je ekipa igrala lepo, moderno, na gol više, najbolje protiv najjačih. ali, još jedna godina u kojoj titula ode u septembru može da se pokaže i kao kraj priče. jel logično je da dobra igra donosi rezultat a rezultat finansijske efekte. a Savo nema ono što je treneru najvažnije, rezultat. i to ga jebe u ovoj jednačini. ako se ispostavi da ne može, u najmanju ruku, da diše za vrat večitom rivalu, dići će sidro.

 

Nakon 1001 traktata o borbi za titulu... zar ti stvarno ne shvataš da je ista dopisom Predsednika rešena još pre početka sezone?

  • +1 1
Link to comment

Ma kakva sabotaža. Zamisli da si igrač koji hoće da se proda pa sabotiraš Savu da bi te trenirao Radovan.

Zaista ne očekujem ništa od prvenstva jer smo ovaj tim već gledali i znamo kako igra i gde je bušan. Nije bilo brdo odlazaka i dolazaka niti duga pauza pa da sad čekamo da vidimo novitete i kako će da se uigrava tim. Jedino ako bi mogli da uđemo u LE to bi bilo onako prijatno iznenađenje, čisto da ima šta da se gleda. Mada za to nam izgleda treba dupla sreća na žrebu.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...