Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Neverovatno smo jadni ali neverovatno

 

Ovo što je Zdjelar sad uradio stvarno treba znati 

 

Nađite mi jednu odbranu u ligi od koje smo mi kao nešto bolji 

Edited by theanswer
Link to comment
5 minutes ago, theanswer said:

Nađite mi jednu odbranu u ligi od koje smo mi kao nešto bolji 

 

Bolji smo od svake kad smo fokusirani, to se lepo vidi na evropskim utakmicama. Problem su nedopustivi padovi koncentracije zbog kojih smo u stanju da primimo gol sve i da smo sami na terenu.

Link to comment
8 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Bolji smo od svake kad smo fokusirani, to se lepo vidi na evropskim utakmicama. Problem su nedopustivi padovi koncentracije zbog kojih smo u stanju da primimo gol sve i da smo sami na terenu.

 

Jbg ovi naši su onda dekoncentrisani 90% sezone 

Link to comment

Pa pogledaj ovaj gol. Posle naseg kornera prodamo loptu i onda Zdjelar i Natho u dve sekunde vezu tri antifudbalske reakcije. Kakve to veze ima sa odbranom? 

 

 

Link to comment

Standardno sranje od poluvremena. Jednu sansu smo napravili protiv osrednjeg drugoligasa. Suma nista, natho nista, dete stevanovic nemocan potpuno

Link to comment

bolje izgleda nego u Krusevcu ali je daleko od zadovoljavajuceg.

bilo bi zanimljivo imati statistiku golava koje smo primili zbog vestine/umeca protivnika i onih koje smo primili iskljucivo sopstvenom krivicom, dakle zbog neverovatnih reakcija igraca koje su potpuno u neskladu sa njihovim kvalitetom.

mislim da vise od polovine golova primamo ne zato sto neki igraci nemaju kvalitet, nego sto iz nekog razloga strasno osciliraju u formi i igraju ispod svog nivoa.

jedino tako moze da se objasni da npr. nismo primili gol u 4 derbija ali nam zato Napredak u poslednjih par susreta uvali 6 komada bez problema. i ne samo oni nego i vecina ostalih.

 

Edited by Ted
Link to comment

Zdjelar, Suma i filip 0. Jos Zdjelar i Vitas namestaju sanse drugoligasu.

11:1 u kornerima, i nista ne moze da se iz te "nadmoci" izrodi. Ispade ovaj njiov golman supermen. Pa, jebem ti... Menjaj, Savo.

 

A zreli su za bar 5 komada.

 

e da, sise. nije dobar a? ma more da vam jebem mater i te vase probe...

Link to comment
1 minute ago, kokota said:

Sise koji nije prosao probu deluje pritom bolje od bilo kog desnog beka kojeg imamo.

Lakše je proći probu u Realu nego kod nas.

Link to comment
21 minutes ago, J.R. Cash said:

Pa pogledaj ovaj gol. Posle naseg kornera prodamo loptu i onda Zdjelar i Natho u dve sekunde vezu tri antifudbalske reakcije. Kakve to veze ima sa odbranom? 

 

 

 

To sve stoji samo kad se nonstop ponavljaju greške nazad onda je valjda reč o kvalitetu. 

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...