Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Savo majstroskim izmenama do tri boda. Pazarcima.

 

edit: ni u najludjem kosmaru nisam mogao da zamislim da cemo ostaviti bodove dole, igrali smo protivu ocajne ekipe koja je punjena i u drugoj ligi. Ovo ko kad bi moja Buducnost isamarala Partizan na Pecini. Sramota. 

Edited by Њујоркер
guzenje
Link to comment

Znam da je to ovde nepopularno reci, ali savo je jedan klasican kurac na biciklu. Da ti ekipa ovako izgleda posle godinu dana na okupu iz meca u mec je jebena sramota. Opegla te sa tri komada ekipa koja je administrativnim putem ubacena u takmicenje a rezultatski nije bila ni blizu promocije. Ne mozes da motivises igrace koje si sam selektirao, idi rodjeni vidi kakvo je jagnje kod kokeze i pantele pa nek se aleks ferguson opet divi tvojim analizama

  • +1 2
Link to comment

Izmene su stvarno bile uzasne, izvadio je dva igraca koja su se razigrala u drugom poluvremenu, ali ovo sto smo radili pozadi je sramota. Pored dva kiks gola i jos dve mrtve sanse iz nasih kikseva, najgori mi je njihov drugi gol. Onako se ne stoji u namestenim utakmicama.

Link to comment

Prestao da gledam posle prvog poluvremena, ovo je raspustena banda, sva 3 gola koja su primili su na nivou 4.lige, i jos je Pazar (cestitke) imao 2.3 mtve sanse... Ocito nesto nije kako treba u Klubu... 

Link to comment

skandal je blaga reč za viđeno u drugom poluvremenu. ako je suditi po početku, jedino što bi ove sezone moglo da se desi jeste najveća bodovna razlika između večitih u istoriji. tipa 37 bodova.

 

izmene su bile jezive i nerezonske. ono, tačno je da je jedno 8 igrača iz prvog pouvremena zaslužilo izmenu, ali ovo što je Savo uradio nema ama baš nikakvog smisla. kao da su sa klupe Pazara diktirali izmene.

 

Ostojić i Vitas van pameti. prosto neverovatno. pri čemu su Ćelavi i Urošević bili samo za nijansu manje grdni. Zdjelar je napravio kretenski penal, na nivou nekih amatera iz šete lige Bangladeša. primili smo 3 gola i imali sreće sa dve mrtve šanse Pazaraca. ovih 45 minuta u dugom poluvremenu je nešto najjezivije što sam video od Partizana u skorijoj istoriji. a video sam svašta.

 

bojim se da Savo neće oktobar da sačeka na klupi ako se ispostavi da je ovo početak neke spirale poraza i rasprodaje bodova. već vidim Ćurčića kako preuzima kormilo. i sebe kako se odajem alkoholu preko svake mere.

 

 

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Goranz said:

 

Može li više od trenutnog stanja?

može, može, brže, bolje jače, više....samo sipaj

 

još supruga zvala neku firmu za dubinsko čišćenje nameštaja, došli likovi, iskvasili svaki komad nameštaja na kome može da se sedi i leži u kući i uzeli mi 50 evra iz džepa. jbt. gledao sam tekmu sa parketa, ko neko siroče.

Edited by Ted
  • Haha 1
Link to comment

Ja se alkoholisem od rane zore. A Zdjelar je bio kriminalan celu utakmicu, ne samo za taj penal, namestio je pazarcima 3-4 sanse. Ako je neko trebao na klupu to je on, a ne  Natko.

 

Sto se Save tice, ako ovako nastavi ni ne treba da sedi na klupi, iako je sve do sada imao moju podrsku. Prodao je kup novosadjanima, izgledamo uzasno u novoj sezoni, nije trazio pojacanja tokom prelaznog roka, sise mu nije dovoljno dobar, ali vitas i cela jesu... ma...

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...