Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

4 minutes ago, Ted said:

nema šanse da ću da pročitam ni saopštenje ni odgovor

 

zar tr ni kao kolegu pravnika ne interesuje 

argumenti, kontraargumenti, stil...

Link to comment

na šta može da lici organizacija bilo čega u naprednoj Srbiji....cirkus, tragedija, apsurd, kriminal. za razliku od drugih delatnosti, u fudbalu može da bude i malo komike i dobre zabave. iskljčivo zbog činjenice da se radi o realno nebitnoj delatnosti za društvo. sutra da se prekine i da se ne nastavi nikada ne bi bilo nikakve posledice za društvo, državu i građane (što se ne može reći za zdravstvo, obrazovanje isl).

 

@kud u maglu Simoviću

 

Simoviću druže, o kakvom pravu da pričamo u džungli. da se propisi primenjuju teško da bi i jedni i drugi postojali i opstajali na način na koji to čine. likovi duguju pola milona evra za struju i vodu i silne milione za porez i nekom drže lekcije o pravu i pravdi (ne znam kakav je naš finansijski izveštaj ali sigurno sadrži slične pikanterije).

Edited by Ted
Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

na šta može da lici organizacija bilo čega u naprednoj Srbiji....cirkus, tragedija, apsurd, kriminal. za razliku od drugih delatnosti, u fudbalu može da bude i malo komike i dobre zabave. iskljčivo zbog činjenice da se radi o realno nebitnoj delatnosti za društvo. sutra da se prekine i da se ne nastavi nikada ne bi bilo nikakve posledice za društvo, državu i građane (što se ne može reći za zdravstvo, obrazovanje isl).

 

Simoviću druže, o kakvom pravu da pričamo u džungli. da se propisi primenjuju teško da bi i jedni i drugi postojali i opstajali na način na koji to čine. likovi duguju pola milona evra za struju i vodu i silne milione za porez i nekom drže lekcije o pravu i pravdi (ne znam kakav je naš finansijski izveštaj ali sigurno sadrži slične pikanterije).

Koje crno pola miliona za struju. Za struju ništa nisu platili već 20 godina i dug je za struju više od 4 miliona. Za vodu duguju milion i po. Za porez duguju bez kamata 10 miliona, jer nisu platili nikad ništa a večito se odobravaju reprogrami reprogramovog reprograma.

Neko se pre par godina drznuo iz EPS da im isključi struju, pa je usledio poziv i odmah je uključena.

I onda neko pita kakva će da bude ova sezona. Pa može da bude samo gora nego prošla, već od prvog minuta su krenuli da kradu i još pišu saopštenja sa stadiona podno tenka.

  • +1 1
Link to comment

@Tresko

moguće, ne znam. ovi podaci su iz izveštaja koji se vrteo pre par dana po portalima.

 

mene više interesuje kakve smo mi platiše, tipa struja, voda porez i tako to. a nešto me zebnja hvata da smo od njih "bolji" utoliko ništa nismo platili tipa 19,5 umesto 20 godina.

Link to comment
7 hours ago, Њујоркер said:

Stos mene tice, moze svaka da bude ko u krusevcu do kraja, samo nek pobedjuju.

svaka ce i biti ko u krusevcu - sto se tice igre

ali ne i rezultata (nece nam bas uvek svirati onakav penal)

 

Link to comment
9 hours ago, theanswer said:

Vuletić je govno i ako me nešto smara to su ljudi koji ga stanuju po tviteru 

Razumem i zašto, pre svega smara to što insistira na persiranju. Čuj, persiranje na društvenim mrežama, debilana 10/10 :lol: 

 

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...