Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

s obzirom da je zex blisak usa amasadi, a mi se sada okrecemo k americi, pitanje je koliko je zex opozicionar a koliko kreator stvarnosti  i siva eminencija :dry:

Link to comment

Tačno mogu da povjerujem u tvrdnju da je ovaj nesretni čovjek koji je zreo za kakvu instituciju najuticajniji opozicionar u Srbiji. I tu tvrdnju treba obrazloženu dostaviti Đilasu, Bošku i ostalima, pa ako imaju imalo časti da izvrše kolektivni sepuku.

  • Haha 1
Link to comment

Svi znamo da je nemoguće da Partizan uzme titulu dok god je Psiho na vlasti. Pa samo videti šta je svirano kao penal protiv Javora.:laugh:

 

Utisak večeri juče je onaj nevidjeni potez miljkovića u šesnaestercu, koji je bio i ovde na gif-u. To je samo jedan od poteza kojim je sinoć oduševljavao navijače(a isti potez je napravio i u drugom poluvremenu, čisto ako neko misli da je neponovljivo), kao i izmene koje je vršio Ser Šamrok od Bunkera, naročito ona kad je izveo Natha i uveo drugog levog beka, pored Obradovića. I zatvorena taktika protiv pofaličkog iz niš.

Fascinantna je inače i gomila troglodita koji igraju u pofaličkom iz niš, koji su apsolutni nemači pojma i antifudbaleri(dovoljno je reći da jedan Aksentijević tamo igra):laugh: i automatsko počinjanje valjanja i previjanja 10 sekundi nakon što su postigli gol. A još fascinantnije kad izgubiš od takvog tima.

I još se Ser Šamrok od Bunkera ljuti na sudiju.:laugh: Nejasno je zašto.

Videli su se svakakvi timovi, treneri i svakakve igre u Partizanu, ali mislim da gori trener nije nikad obitavao u Partizanu. Osim što je brzometno nagomilao gomilu beskorisnih panjeva(Miljković, Jojić, Obradović, Marković Svetozar) njemu čak i igrači koji bi mogli dobro da igraju, igraju kao da nisu nikad videli loptu.

 

Link to comment
1 hour ago, gone fishing said:

zaboravih još jednu crticu iz jučerašnje emisije koja je spektakularna :happy: iglica je negde izjavio da pfc ima 40% od naredne prodaje sadika, u šta ni žex ne može da poveruje, ko bi bio toliko lud da daje tolike %

- kada je žex diigao dreku stopiran je transfer stevanovića u građanski iz mančestera za kikiriki

- žex jedini pravi i uticajni opozicionar u srbistanu :happy:

 

 

 

Svaka mu čast - Žeks je postao opozicionar već krajem 2020. kada je bilo najteže uvideti razmere uništavanja JSDP.

Dok je sisao tu sisu nije znao ništa o igrarijama Velikog Vođe i ekipe u klubu.

  • +1 1
Link to comment
Just now, levi said:

 

uzeli su titulu od kad je Vučić na vlasti

 

Uzeli su ih više, ako računamo da je Vučić na vlasti od 2012. Ali mislim da neće više.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Uzeli su ih više, ako računamo da je Vučić na vlasti od 2012. Ali mislim da neće više.

 

ljudski je nadati se da neće, ali realnost je da su uzeli titulu kad su bili bolji, u sred Vučićeve vlasti. u poslednje tri godine ne bi uzeli titulu ni da je Vujošević predsednik republike. a tako izgleda i ova, mada je još uvek rano

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

s obzirom da je zex blisak usa amasadi, a mi se sada okrecemo k americi, pitanje je koliko je zex opozicionar a koliko kreator stvarnosti  i siva eminencija :dry:

 

u najboljem slučaju, po njega, je da je nečija korisna budala

 

Link to comment
12 minutes ago, levi said:

 

ljudski je nadati se da neće, ali realnost je da su uzeli titulu kad su bili bolji, u sred Vučićeve vlasti. u poslednje tri godine ne bi uzeli titulu ni da je Vujošević predsednik republike. a tako izgleda i ova, mada je još uvek rano

 

Ta titula usred Vučićeve vlasti mislim da je bio neki bag, propust, trenutni pad sistema. U međuvremenu je sistem doteran, zategnut, i takav propust mislim da više nije moguć.

Link to comment

Kaže jedan kladioničarski portal da je Stevanović prodat Sitiju za 6,5 miliona bez procenata, ali sa bonusom koji podrazumeva određeni broj utakmica za novi klub.

Oni međutim planiraju da ga odmah dogodine pošalju na pozajmicu u Holandiju.

Trebalo bi se ovima iz uprave pošteno načestitati svih praznika pre bežanije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...