Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

meni jeste dosadilo, zato i manje pišem

 

moracu da se vratim u onaj mod od prosle godine......nicim izazvani i preterani optimizam, ignorisanje ociglednog, preuvelicavanje postojeceg

 

inace ne znam sta bi vise rekao

Link to comment

Znaci Miljkon ovom bravurom uspeo da zajebe i Gogu Obradovica, poduhvat za koji sam bio ubedjen da nikada nece uspeti. 

 

Generacija Asprogenisa, Marinkovica i ostalih Macana je bar Zvezdu uspela da sabije sa 4 komada :D ovo sto mi sad igramo je takva papazjanija da su nam i najbolji igraci iz prosle sezone potpuno pogubljeni. Asano ce izvrsiti i sepuku i sudoku ako Stanoje nastavi sa inovacijama.

  • Haha 1
Link to comment

pa dobro, sad je vreme za isprobavanje raznih taktickih varijanti i inovacija, realno se spremate za evropu sledece godine.

doduse bilo bi pametnije da uvedete neke mladje igrace umesto sto reciklirate miljkona i slicne.

Edited by Nikodije
Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

I opet po ko zna koji put pričamo o trenerima i igračima a glavni problem sedi u kancelariji humske 1 andrićev venac 1.

Pa kako vam ne dosadi više?

 

 

Dopunio sam ti ovo.

Link to comment

sta vam je ljudi, od sledece tekme krece serija nepobedivosti, koja ce se protegnuti do 2022. i predsednickih izbora. koje ce psiho da izgubi.....i tu nam pocinje zlatno doba

Link to comment
56 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

Dopunio sam ti ovo.

 

A dobro, evo čitam na netu kao da Vučić nije problem nego Žarko Zečević, što mu dođe isto.. Ko je tog Zečevića smestio u gasprom, odnosno ko ga čuva tamo? Nisam ja sigurno. Kao on ih je postavio i on će ih skloniti ako hoće... Seri seri moj golube beli...

Sranje kroz gusto granje. Svi nešto kenjaju, nije ovaj nego onaj, a klub nam propada...

 

Zečević

Vučić

Baba sera

Ne interesuje me! Sklanjaj ovu bagru više !!!

Edited by BlackGeorge
Link to comment

nema tu propadanja, uvek je isto i bice isto. samo bi privatizacija pomerila stvari, ali do toga nece doci.

uvek ce tu biti nekih para za prezivljavanje, prodavace se neki igraci, maznjavati lova, nekad se nesto poklopi pa se odira u nesto u evropi, a titule uzimati ili nece u zavisnosti od znamo kojih faktora, itd.

Edited by Nikodije
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

pa ne bih se složio da je isto sada kao i pre 2012.

 

pa ok, razlika je u politickim okolnostima pa ne mozete do titule, kada kazem "uvek je isto" mislim na mehanizam vodjenja klubova koji se tretiraju kao partijski plen. vi ste plen sps-a i to je to, oni vode klub u skladu sa svojim mogucnostima, nema tu nekih iznenadjenja.

Edited by Nikodije
Link to comment
4 minutes ago, BlackGeorge said:

 

A dobro, evo čitam na netu kao da Vučić nije problem nego Žarko Zečević, što mu dođe isto.. Ko je tog Zečevića smestio u gasprom, odnosnon ko ga čuva tamo? Nisam ja sigurno. Kao on ih je postavio i on će ih skloniti ako hoće... Seri seri moj golube beli...

Sranje kroz gusto granje. Svi nešto kenjaju, nije ovaj nego onaj, a klub nam propada...

Жекс позива зеку и ћурета да сазову скупштину и смене свињуру :happy: јер њега само скупштина може да разреши али је и он напунио исту својим ортацима биће тешко то извести

 

 Највише му замера што садика и стевановића није продао за 30 милки бећ је на притисак вучкаре исте утопио за мање од 15 :laugh:

Link to comment

A poznato je da posle SPS-a ne ostaje kamen na kamenu (primeri Galenike i Instituta NSeme, npr)

 

Čiji je politički eksponent bio Đura Frizura?

Link to comment

zasto ivica toliko grebe da ostane na vlasti, pa prihvata i takva ponizenja kao sto je predsednikovanje ovom gomilom degenerika u skupstini? pa da bi zadrzao razne firme koje su napunjeni sps kadrovima, izmedju ostalog i fkp.

Link to comment

FK Partizan odavno nema veze sa sps. Pa i Vučelić je kod naprednjaka.

 

Napredna bagra kao i Ostoja Mijailović.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

zaboravih još jednu crticu iz jučerašnje emisije koja je spektakularna :happy: iglica je negde izjavio da pfc ima 40% od naredne prodaje sadika, u šta ni žex ne može da poveruje, ko bi bio toliko lud da daje tolike %

- kada je žex diigao dreku stopiran je transfer stevanovića u građanski iz mančestera za kikiriki

- žex jedini pravi i uticajni opozicionar u srbistanu :happy:

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...