Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

26 minutes ago, ToniAdams said:

od petka popodne, sad nemam više preko 37.5 ali se osećam kao da sam sišao sa ringišpila u iskašljavam močvaru

to kod tebe baš ne liči na lakši oblik

mislim, ako je moj muž sa verovatno dosta godina više od tebe i milion nekih bolesti imao temperaturu jedan i po dan, onda je to kod tebe, a pod pretpostavkom da je isti soj, baš nešto zagrdilo

Link to comment

od ovih koje ja znam da su zakacili skorije, recimo tokom septembra, obicno je kod svih bilo 2-4 dana relativno visoke temperature (prosecno tri, kao i kod mene) i solidan period umora i iscrpljenosti. ko ce mu ga znati koji soj je sad aktuelan.

  • +1 4
Link to comment

plus, prakticno je delovanje vakcine vec nepostojece kod vecine.

mislim, proslo je vec poprilicno vremena, a i soj je novi...

Edited by Aleksija
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

od petka popodne, sad nemam više preko 37.5 ali se osećam kao da sam sišao sa ringišpila u iskašljavam močvaru

Ne bi trebalo baš toliko iskašljavanja ali mi pušači smo spržili sve pa možda tako reagujemo...

Link to comment

Imao sam sve standardne simptome sad desetak dana u drugoj polovini septembra, ali mi brzi i PCR bili negativni. 

5-6 dana temp, 37.2-37.6 preko dana, rano ujutru i kasno uvece 38+, rekord 38.6. Suv kasalj na pocetku, posle se pojavio sekret, malaksalost, nekoliko puta sam imao neki trip kao elektrosok da je prosao kroz mene, nos cementiran, grlo razvaljeno, apetit nula, jedva sam i zvakao i gutao. 

I evo sad vec 5-6 dana nemam temp, ali sam sav nekako skrnav, umoran i osamucen/dekoncentrisan

:huh: Neki lazni kovid sta li je 

Edited by Plajvi
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

djubre je sigurno mutiralo, jer ovo shto narod ima ochigledno nisu laki omikroni.



sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

Sta ce biti kad udari hladnije vreme :ohmy:.

O vakcinisanju nista ne pricaju

Link to comment
7 minutes ago, Plajvi said:

, apetit nula, jedva sam i zvakao i gutao. 

da li je moguće da samo ja nisam izgubila apetit tokom kovida :cry: 

 

nikakave koristi od govneta mutiranog :mad:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...