Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

10 hours ago, morgana said:

ako sam bas jako malaksala ali nemam druge simptome dva dana poslije rizicnog dogadjaja da li da se testiram na koronu ili da prestanem da serem i sjednem da radim?

Nadam se da si se samo premorila, ili je od promene vremena. Samo bindžuj serije. :)

 

Baš me nervira u šta nas je ova korona pretvorila. Stalno na oprezu.

 

Ja se premišljam za Paribrejkerse za sutra, te kiša, te korona, da l' je vredno rizika.

 

A pre korone sam najnormalnije išla koncerte na otvorenom i po najgrdjem nevremenu, imam i posebnu kabanicu i čizme za to.

 

A sad pošto moram biti zdrava, najverovatnije neću da idem.

 

Javljaj kako si :)

 

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

ma ok sam, sta znam, malo me i blam da pisem ovdje vise 

 

 

idi na brejkerse, bolje sto su na otvorenom! i ja bih ali imam drugu, predosadnu obavezu (koju cu da otpisem na racun ovog navodnog kovida, kriza je sansa :D

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment
Zna li neko da li je promenjen protokol ako se mora u dom zdravlja, ili mora preko kovid trijaže i dalje? 
ako imash bilo kakve respiratorne prohteve onda kovid. ako oni kazu da nisi za njih, u vidu negativnog testa, vracash se u dz.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Imam neki respiratorni problem, negativna sam na kućnom testu. Nemam temperaturu. 

Sutra ću da odmaram uz čaj pa u ponedeljak kako mora. 

 

kucni test je nepouzdan i ne radi za omikron, ja sam bio negativan na kucnom testu sa covidom.

s druge strane ako nemas groznicu malo je verovatno da imas covid.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, 3opge said:

 

kucni test je nepouzdan i ne radi za omikron, ja sam bio negativan na kucnom testu sa covidom.

s druge strane ako nemas groznicu malo je verovatno da imas covid.

shto mora da ima groznicu? ja npr nisam :unsure:

Link to comment

Nisam ni ja.

I to oba puta sam bio bez groznice (prvi put sam imao malu temp 37.1-37.2, drugi put bez temp uopšte)

 

Pritom, drugi put kad sam imao kovid, pri prvom testiranju PCR mi je bio negativan, da bi sutradan kućni brzi test uhvatio kovid i pokazao da sam pozitivan, što je sledećeg dana bilo potvrđeno novim PCR testom.

 

Tako da, nije baš da su ti kućni brzi testovi nepouzdani (bar iz mog primera).

  • +1 1
Link to comment
On 25.9.2022. at 2:55, 3opge said:

 

kucni test je nepouzdan i ne radi za omikron, ja sam bio negativan na kucnom testu sa covidom.

s druge strane ako nemas groznicu malo je verovatno da imas covid.

 

Ne bih se složio da ne radi, meni, devojci i mojima okolo je itekako bio pouzdan (na žalost nekoliko puta), em ovde u SRB, em u US. Ne bih ga otpisivao tek tako...

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Avatar said:

 

Ne bih se složio da ne radi, meni, devojci i mojima okolo je itekako bio pouzdan (na žalost nekoliko puta), em ovde u SRB, em u US. Ne bih ga otpisivao tek tako...

 

ne znam, mozda je za omikron nepouzdan, ja sam imao pre dve nedelje negativan kucni test sa potvrdjenim kovidom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...