Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Idi bre Toni.. kako si prvo opisao, uplasio si i mene i pola PPP-a.

Ovo sto je na snimku kontam da se desavalo vecini nas.
Ja sam imao slicnu glupost, trajalo je danima dok nisam uzeo Mg (sto su ti ljudi vec predlozili).

Imas onaj prasak, Mg direkt.. sibnes kesicu direktno u usta, 1x dnevno i cao.
Njupaj malo i orasaste plodove, bademe i tako te gluposti.. nece da skodi.

Bice to oke.

Nego, sta bi na kraju podkasta, Vasa ili Jokic? 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, dùda said:

da li je moguće da samo ja nisam izgubila apetit tokom kovida :cry: 

 

nikakave koristi od govneta mutiranog :mad:

 

Ja imam abnormalni apetit kada god sam bolesna i to je tako od malih nogu (možda zato relativno brzo ozdravim u odnosu na prosek?), a generalno crpim snagu od hrane kao mala deca.

Uobičajena molba za mamu tokom boelsti je bila da mi pravi kajganu sa puno šunke i slanine, džigericu i koljivo (baš taj jelovnik) i dan danas mi se to jede kad me sljusti nešto. :ph34r:

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Okolo polemike sa apetitom, vredi dodati da je bas cudno imati isti u stadijumu gubitka cula ukusa i mirisa jerbo sva hrana ima izvetreli ukus promaje - znas otprilke teksturu i osecaj iste, ali nisam siguran da bi moglo da se prepozna sta je na trpezi kada bi ti neko stavio povez preko ociju neposredno pred obedovanje. :ph34r:

On the funny side sto se cula tice, jedna od velikih neusluga koju ova korona cini (ne)covecanstvu je stvaranje euforije kod onih moralno superiornih i analno-retentivnih u usplahirenoj odbrani svojih ispravnih stavova, jer sada konacno imaju empirijski dokaz da njihovo govno ne smrdi. :D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ja danas počeo da kašljem više nego svih prethodnih dana, drugar koji se zarazio kad i ja takođe. Zanimljivi momenti, pratimo se otprilike u simptomčić već nedelju dana.

Link to comment

Da pitam i ovde:
Rođak mi pozitivan, a meni je ostalo dosta onog Orthomol Immune praha za razmućivanje.
Moj subjektivni utisak da mi je pomoglo.
Mislim, posle su došle neke druge "karakondžule" po zdravlje al ajd...
Dakle da li da mu šaljem da pije to ili da ipak pita doktora?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...