Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Moja mama je trenutno pozitivna, od simptoma vrtoglavica koja je prosla za dan, glavobolja i suzne oci, kaze da oseca kao vatru u ocima. Eto da znate da mogu i ovi simptomi da budu. Dobila je onaj kineski antivirusni lek.

 

Nista ono klasicno, temperatura, malaksalost, grlo, kasalj, kijavica.

 

Edit. I prosle godine otprilike u ovo doba se zarazila.

Edited by de Sisti
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

početak upale LPK, dobio antibiotik, kontrola u petak

 

A u pm. :/

Kako se ti osećaš?

 

Ja sam mislio da te je već prošlo, čini mi se da si pisao da stvari idu na bolje i da nemaš temperaturu.

Link to comment

imao kovid početkom septembra, ok prošlo, bez većih problema. par dana posle toga mali plik na levom dlanu, blizu zgloba, svrbi. do danas se oljuštio nekoliko puta, svrbi i dalje, prešao u hronični ekcem. kaže dermatolog posledica kovida. čisto da znate, ako se još nekom desi.

@ToniAdams
drž se momče.

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, aram said:

imao kovid početkom septembra, ok prošlo, bez većih problema. par dana posle toga mali plik na levom dlanu, blizu zgloba, svrbi. do danas se oljuštio nekoliko puta, svrbi i dalje, prešao u hronični ekcem. kaže dermatolog posledica kovida. čisto da znate, ako se još nekom desi.

Ja sam dobio tu neku  bradavicu na stomaku, od tackice se prosirila na bradavicasto cudo za nekih 3-5 dana. Hirurski odstranjeno, benigno.

 

Bori se Toni, brzo ce to proci.

  • +1 1
Link to comment

jedan deo moje familije kovid napada kada im najmanje treba. Snaha se poslednje skoro 3 godine bori sa karcinomom pluća otkrivenim kad je  otišla na snimanje jer su svi ostali u kući imali kovid. Ona ne. Trebalo je da dodje danas na zračenje u Bg novih metastaza, uradi juče testiranje za bolnicu, gle pozitivna. tri puta radili uključujući i pcr. od simptoma samo kašlje ali kašlje i od ranije  zbog pluća. No, u bolnicu ne može dok ne bude negativna. Ja je tešim da je bolje sad nego da je zračenje počelo a onda prekinuli ali smo zapravo svi prilično očajni. Nisu joj dali bukvalno ništa od lekova jer   ne znaju il ne smeju zbog njene primarne bolesti

  • Tužno 14
Link to comment
41 minutes ago, ToniAdams said:

jebem li ga, kontam sedim ko i kod kuce i kucam u konp, al ocigledno je bilo prebrzo.

Ma nisu ti pluća na vreme proveravali, potpuni wtf mi je to. Možda sam ja na toj tački specijalno senzitivna pa preterano osluškujem njih, ali zaista ako je nešto trebalo da ti prate kod covida to su pluća. 

 

Samo lezi, odmaraj, pij nešto za lakše iskašljavanje da izbacuješ što brže sekret i da se ne pocepaš. Brzo javi da ti je bolje :heart:

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...