Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Preksinoć bol u grlu, tretirao sam ga svim i svačim pa je prestalo. Sinoć se vratilo, manje intenzivno ali uz pojavu suvog potpuno neproduktivnog kašlja, začepljen nos i glavobolja. Bez temperature oba dana.

Danas grlo ne boli, povremeno se tek javi, par puta produktivni kašalj. Sinusi se otčepili.

S druge strane osećaj apsolutne malaksalosti jedino uporediv s onim kad sam imao grip u kasnu jesen 2018. i temp koja je sa 37,6 skočila na 38,1 u roku od sat vremena.

 

To je to, nema šta drugo da bude. Padoh i ja :dry:

Edited by Halvard
  • +1 6
  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, Halvard said:

Onaj test iz pljuvačke negativan. Pas mater sad. 

 

Too late za brzi verovatno, PCR ce reci svoje, drži se svakako!

Edited by Vapad
Link to comment
3 minutes ago, Halvard said:

Onaj test iz pljuvačke negativan. Pas mater sad. 


Ako se dobro sećam ti si pisao da imaš ozbiljnijih zdravstvenih problema? Ako je tako uradi PCR za svaki slučaj, ovi mladi i zdravi mogu da se zezaju ali za nas ostale je bolje da znamo na čemu smo. 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Halvard said:

Onaj test iz pljuvačke negativan. Pas mater sad. 

Moj muž je već imao simptome i temperaturu i brzi test (iz nosa) mu bio negativan. To bila nedelja. U ponedeljak isti test pozitivan.

 

I kod njega i kod mene isti takvi simptomi koje opisuješ + temperatura.

 

Sa druge strane kuma, isti simptomi bez temperature - pozitivna takođe. 

  • +1 4
Link to comment
20 minutes ago, Mos said:


Ako se dobro sećam ti si pisao da imaš ozbiljnijih zdravstvenih problema? Ako je tako uradi PCR za svaki slučaj, ovi mladi i zdravi mogu da se zezaju ali za nas ostale je bolje da znamo na čemu smo. 

 

Jeste, i baš zbog tog razloga mi se jako jako jako ne ide u višesatno čekanje u redovima :frust: A Medigrup i slični ne znam koliko imaju smisla s obzirom da ne rade PCR. 

Verovatno mi ne gine svejedno :dry:

Link to comment
Just now, Halvard said:

 

Jeste, i baš zbog tog razloga mi se jako jako jako ne ide u višesatno čekanje u redovima :frust: A Medigrup i slični ne znam koliko imaju smisla s obzirom da ne rade PCR. 

Verovatno mi ne gine svejedno :dry:

Ne znam na kojoj si opštini.

Ja sam bila u Siminoj.

Nije višesatno čekanje. Pola sata max.

 

Link to comment
 
Jeste, i baš zbog tog razloga mi se jako jako jako ne ide u višesatno čekanje u redovima :frust: A Medigrup i slični ne znam koliko imaju smisla s obzirom da ne rade PCR. 
Verovatno mi ne gine svejedno :dry:

Na kojoj si opštini?
Svi sa kojima sam pričao da su bili su mi rekli da nema čekanja...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
3 hours ago, Halvard said:

Preksinoć bol u grlu, tretirao sam ga svim i svačim pa je prestalo. Sinoć se vratilo, manje intenzivno ali uz pojavu suvog potpuno neproduktivnog kašlja, začepljen nos i glavobolja. Bez temperature oba dana.

Danas grlo ne boli, povremeno se tek javi, par puta produktivni kašalj. Sinusi se otčepili.

S druge strane osećaj apsolutne malaksalosti jedino uporediv s onim kad sam imao grip u kasnu jesen 2018. i temp koja je sa 37,6 skočila na 38,1 u roku od sat vremena.

 

To je to, nema šta drugo da bude. Padoh i ja :dry:

Ne daj se kolega! 

spacer.png

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Ne znam da li se promenilo stanje sa dostupnošću brzih testova po apotejama u Srbiji? Znam da je pisano da ih nešto baš i nema i da su i skupi.

 

Ako nekom nešto znaci, početkom septembra ću doći u Srbiju i mogu poneti sa sobom odavde, koštaju 2€ komad (ima.i pakovanja od pet komada koji su nešto ispod 10€). Javite se preko privatnih poruka.

 

@Halvardmmeni je trebalo preko 48h od kako sam "se razbolela" (prvo bol u grlu pa sve ostalo) da pokaže drugu crtu na testu, dakle imaš još fore

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Bilo je u Benu apotekama prosle nedelje. Dr Max apoteke mozda imaju, ranije sam kod njih kupovala. Moj muz je imao pozitivan test tek treceg dana po pojavi simptoma.

  • +1 1
Link to comment

Izgleda da ono sranje nije bio covid :mellow: Testovi iz pljuvačke tri dana zaredom negativni, a ja od onih simptoma nemam bukvalno više ništa. 

 

Sad sam baš u tripu, oni simptomi od nedelje su bili covid 1/1, školski primer ovog novog soja, ali s druge strane nemoguće da bi tako brzo prošlo samo uz antibiotik. 

Pretpostavljam da je ipak bila neka bakterijska infekcija grla, moguće i da je pomoglo to što su me prvi znaci podsetili na gnojnu anginu od pre dve godine pa sam odmah iz predostrožnosti narokao grlo svime što mi je palo pod ruku, možda je i to doprinelo da se ne razvije u nešto ozbiljnije. Inače sam skloniji infekcijama zbog imunosupresiva, do sada u teoriji, a evo sada da se uverim u to i u praksi. 

Ipak ću se za svaki slučaj pritajiti do kraja nedelje. 

 

Jedino što mi je antibiotik udario malo na stomak, što je u mom stanju poslednja stvar koja mi treba, ali bože moj. :dry:

  • +1 6
Link to comment
55 minutes ago, Halvard said:

Izgleda da ono sranje nije bio covid :mellow: Testovi iz pljuvačke tri dana zaredom negativni, a ja od onih simptoma nemam bukvalno više ništa. 

 

Sad sam baš u tripu, oni simptomi od nedelje su bili covid 1/1, školski primer ovog novog soja, ali s druge strane nemoguće da bi tako brzo prošlo samo uz antibiotik. 

Pretpostavljam da je ipak bila neka bakterijska infekcija grla, moguće i da je pomoglo to što su me prvi znaci podsetili na gnojnu anginu od pre dve godine pa sam odmah iz predostrožnosti narokao grlo svime što mi je palo pod ruku, možda je i to doprinelo da se ne razvije u nešto ozbiljnije. Inače sam skloniji infekcijama zbog imunosupresiva, do sada u teoriji, a evo sada da se uverim u to i u praksi. 

Ipak ću se za svaki slučaj pritajiti do kraja nedelje. 

 

Jedino što mi je antibiotik udario malo na stomak, što je u mom stanju poslednja stvar koja mi treba, ali bože moj. :dry:

 

 

Eeee

Izgleda da je neka "epidemija" gnojne angine.

 

Burazer u NSu uhvatio pre 3 nedelje.

U isto vreme, ja padoh u Krakovu, a drugar iz Krakova 2 nedelje pre mene.

5 dana nakon mene, burazerov kum u Londonu s istim simptomima. Bol u grlu, čepići beli, temperatura, malaksalost, bolovi u leđima/zglobovima.

A nismo bili jedni s drugima u kontaktu.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...