Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

2 hours ago, gospa buba said:

pusti ti to, kako je istrpeo chachkanje emoji38.png

Kao šampion svemira (što i jeste) ali od njega manje ni ne očekujem. 

Da sam vodila mlađeg, čuli biste ga svi.

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 4
Link to comment
36 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Jel korona izazvala trombozu?

A niko to ne zna. Vjerovatno cu se bocnuti kinezom, tako mi je savjetovao porodicni ljekar. Cekam jos neko savjetovanje strucnjaka specificno za moj i sl slucajeve koje je on pokrenuo na "svojim mrezama" (viber vjerovatno :D). Javim sta bude.

Link to comment
14 hours ago, Aleksija said:

a inace, zaista nikad vise ljudi nisam znala da su fasovali - sinoc cujem za jednu stariju osobu kojoj bukvalno samo deca sa kn maskom ulaze u kucu, ona ne izlazi. sinovi nemaju simptome, svi vakcinisani, naravno. ovo vec kao da je neka delta na steroidima.

 

Baš to. Kod mene u selu, koje do sada bilo kao ono selo u Asteriksu koje je okruženo galima,gomila kuća pod karantinom i desetak ljudi u bolnici ili pod infuzijama..Iz susednih sela svakog dana čujemo  kako ima bolesnih i kad koji umre.Iz jedne porodice,daleka familija, četvoro umrlo muž,žena,ženina sestra i njihova majka,ovo troje u kasnim 60im,nisu bili vakcinisani.

Kaže ćale krenuo krug da se sužava ,a mi kao za inat imali nekoliko sahrana i  dacija koje nismo mogli da izbegnemo ,nek nam je bog i vakcina u pomoći . 

 

  • Tužno 6
Link to comment
20 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

Jel korona izazvala trombozu?

Vrlo verovatno, moj matori je već 2x imao, a ima i dosta srčanih udara kao posledica.

Edited by čekmeže
Link to comment

U bolnici daju antikoagulante u obliku injekcije, pio sam pilule 2 nedelje pre bolnice i davao sebi fraxiparin jos 10 dana posle izlaska iz bolnice, cini mi se.

To je bukvalno, lek koji se 100% daje. U najmanju ruku prepisuju aspirine, u tezim oblicima antikoagulante.

Link to comment
4 hours ago, Frank Pembleton said:

Pa koliko se sećam daju ti antikoagulante, čini mi se da su @Valkyrie davali, neka ona javi

Davali dabome, svima u bolnici daju ali ne sećam se je li @kipo bio hospitalizovan. On je u BIH a tamo je malo drugačije organizovano pošto nemaju covid ambulante. 

Link to comment

Pa daju. Heparin intravenozno 7 dana (hospitalizovan) da se tromb ne siri dalje i da se ne otkine (mada, kaze hirurg bogotac da knjiga kaze da nakon 7 dana ne moze otpasti zapravo, ali ajd strepnja/slutnja) a onda postbolnicki tretman 4-6 mjeseci Sintrom tablete, dok tijelo ne razbije govno. Meni licno problem sto mi krv konstantno zgusana previse, i pored te, inace dovoljne terapije. Jednom sedmicno vadim krv i svaki put mi pojacaju dozu. Mislim, bice ok to sve dok razbijem tromb, ali mi frka za vakcinu!

Link to comment
Pa daju. Heparin intravenozno 7 dana (hospitalizovan) da se tromb ne siri dalje i da se ne otkine (mada, kaze hirurg bogotac da knjiga kaze da nakon 7 dana ne moze otpasti zapravo, ali ajd strepnja/slutnja) a onda postbolnicki tretman 4-6 mjeseci Sintrom tablete, dok tijelo ne razbije govno. Meni licno problem sto mi krv konstantno zgusana previse, i pored te, inace dovoljne terapije. Jednom sedmicno vadim krv i svaki put mi pojacaju dozu. Mislim, bice ok to sve dok razbijem tromb, ali mi frka za vakcinu!
Biće to ok. Drži se!







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, renne said:

Svastika, inače i član PPP, dupla astra, fasovala covid. Sinoć potvrđeno. Juče celi dan temperatura 39°, izmorena, glavobolja, nos curi

Au... nadajmo se da će se brzo izvući!

 

Koliko je vremena prošlo od AZ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...